شناسه : 14868265
فرماندار خاتم در جمع اصحاب رسانه ؛

خبر و خبر رسانی پیش نیازهای توسعه در هر جامعه است


فرماندار خاتم در جمع اصحاب رسانه شهرستان گفت: خبر و خبررسانی به موقع از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از پیش نیازهای توسعه در جامعه می باشد.

به گزارش طنین خاتم ؛ محمد زاده رحمانی فرماندار خاتم در این مراسم خطاب به خبرنگاران گفت: خبر و خبررسانی به موقع از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از پیش نیازهای توسعه در جامعه می باشد.
فرماندار خاتم اظهار داشت : خبرنگاران در خاتم مسئولیت سنگینی دارند به این دلیل که شهرستان خاتم با بعد مسافت از مرکز استان نباید از اذهان نیز دور بیفتد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعيت اطلاع رسانی شهرستان جزء رتبه های برتر استانی می باشد به نحوي كه هم خبرنگاران صدا و سيما در تولید و ارسال خبر بهتر از گذشته عمل مي كنند و علاوه بر اين، با تلاش جمعي اصحاب رسانه، اخبار و رويدادهاي شهرستان را در سایتها، خبرگزاری ها، روزنامه ها، و گروه های اجتماعی منتشر می نمایند به نحوي كه مجموع اين فعاليت ها باعث شده پتانسيل ها و ظرفيت هاي منطقه به استان مطرح و از حالت دورافتادگي به درآيد.
زاده رحمانی اضافه کرد: ما از نقد خبرنگاران استقبال کرده و نقطه و نظرات آنها را نیز پذیرا می باشیم.
در ادامه، خبرنگاران حاضر در جلسه به بيان سوالات و نقطه نظرات خود پرداخته و در پايان از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی در شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.