شناسه : 11246151
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه یزد خبر داد

حمله به دفتر انجمن اسلامی دانشگاه یزد/موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد


دبیر انجمن اسلامی دانشگاه یزد گفت:حدود ساعت 3 بامداد دیشب دفتر انجمن اسلامی دانشگاه یزد مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش طنین خاتم، حدود ساعت 3 بامداد دیشب دفتر انجمن اسلامی دانشگاه یزد مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا گفت: در این حادثه که برخی شاهدان تعداد مهاجمان را 3 نفر اعلام کرده اند، مهاجمان ابتدا موتور انجمن را آتش زده و قصد آتش زدن دفتر انجمن را داشتند که با حضور به موقع دانشجویان، موفق به انجام آن نشدند و این مهاجمان پا به فرار گذاشتند.

 

وی افزود: بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، مهاجمان صورت خود را پوشانده بودند و قابل شناسایی نبوده اند سپس دانشجویان با تماس،نیروی انتظامی و حراست دانشگاه را مطلع ساختند و آنها در محل حادثه حضور یافتند و تحقیقات خود را شروع کرده اند.

 

مرتضی شاه مرادی تصریح کرد: هنوز از هویت مهاجمان و اهداف و انگیزه آنه اطلاع دقیقی در دست نیست ولی چیزی که قابل توجه است، حراست دانشگاه یزد در بخش خوابگاه نظارت صحیحی نداشته و نتوانسته از وقوع چنین حادثه ای جلوگیری کند.

 

گفتنی است بر اساس اظهارات برخی شهود مهاجمان لباس های راحتی که دانشجویان در خوابگاه می پوشند به تن داشته اند و همین مساله این گمان که مهاجمان دانشجو بوده اند را تقویت کرده است.

 

مسئولین انجمن اسلامی امیدی به پیگیری این مساله از سوی حراست دانشگاه یزد ندارند! به دلیل اینکه آنها از نشر چنین حادثه ای به خارج از دانشگاه جلوگیری می کنند.

 

پیگیری این حادثه در هاله ای از ابهام قرار گرفته ؛ چراکه قصور حراست دانشگاه در این حادثه مشهود است!

 

امید است نیروی انتظامی با تحقیقات خود مهاجمان و تحریک کنندگان آن را شناسائی و اقدامات مقتضی را انجام دهد.

 

خشونت طلبی و استفاده از حربه های خشن ، همواره مطرود همه جناح ها و گروه های سیاسی بوده و همگی استفاده از این حربه را  نشان از درماندگی و به آخر خط رسیدن خشونت طلبان برای پاسخگویی به مسائل مطوحه می دانند .

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.