شناسه : 5737215
نماینده مردم شهرستان خاتم در مجلس شورای اسلامی:


سخنگوی كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه نهم دی ، تجلی بزرگ بینش و بصیرت و همبستگی ملت ایران در مقابل فتنه گران بود.

به گزارش طنین خاتم حجت الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع زاده افزود: ملت ایران در ۹ دی با خلق حماسه ای بزرگ و ماندگار اوج اقتدار، هوشیاری، وحدت و ولایت محوری خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: در این روز تاریخی تمامی آحاد ملت با درک موقعیت و شرایط حساس انقلاب اسلامی به خیایان ها آمدند و از نظام، انقلاب اسلامی و ارزش های دینی و معنوی دفاع کردند.

نماینده پنج شهرستان استان یزد گفت: روز ۹ دی را باید روز ولایتمداری امت حزب الله و شکوه حماسه و عزت ملتی دانست که تحت زعامت و رهبری های رهبر معظم انقلاب اسلامی با جان و دل از نظامش پاسداری کرد.

زارع زاده گفت: این حماسه بزرگ باعث شد تا نقشه های فتنه گران و عوامل وابسته به اردوگاه غرب و آمریکا خنثی و بار دیگر عظمت و هوشیاری ملت ما بروز کند.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت این روز از تمامی مردم و دستگاه های اجرای خواست تا این حماسه بنحو شایسته گرامی داشته شود.

وی گفت: استکبار جهانی خیال می کرد با حمایت از فتنه گران می تواند اهداف پلید خود را در کشور اسلامی ما پیاده کند ولی با خلق حماسه ۹ دی این توطئه نقش بر آب شد.

منبع: ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.