شناسه : 10920231
امام جمعه هرات؛

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پشتوانه مسئولان در مذاکرات هسته‌ای است


خطیب نماز جمعه هرات گفت : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، پشتوانه مسئولان در مذاکرات هسته‌ای است.

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه هرات در خطبه های این هفته نمازگزاران را به تقوا سفارش و علائم قیامت و قدرت پروردگار را به نمازگران گوشزد و اظهار داشت : اسلام راسخ ترین دین است اما مظلوم ترین کتاب نزد ما مسلمانان قرآن و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه می باشد .

حجت الاسلام رضایی به مناسبتهای هفته ی پیش رو اشاره و گفت : راهپیمایی 22 بهمن برای همه ما نه تنها واجب کفایی نیست بلکه واجب عینی است چون مردم و جوانان ما در دوره ی انقلاب و جنگ تحمیلی از جان خود گذشتند تا امروز ما بتوانیم به استقلال و امنیت برسیم .

رضایی افزود: شهیدان رفتند تا اسلام بماند و اگر به وصیت نامه های آنان نگاه کنیم همگی از ما خواستند که امام را تنها نگذاریم و مطیع رهبری باشیم .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : اگر ما در مذاکرات به توافق برسیم قرار نیست شعار مرگ بر آمریکا شیطان بزرگ از بین برود زیرا آمریکا برای ما همان شیطان بزرگ است و جنایت های که در قبال ملت ایران  انجام داده است فراموش شدنی نیست .

رضایی از مردم خواست که در راهپیمایی 22 بهمن حضور گسترده داشته باشند و به دشمنان نشان دهیم که ما همچنان پای ارزش ها و عقاید خود ایستاده ایم و از ولی امر زمان آیت الله خامنه ای اطاعت و پیروی می کنیم .

خطیب نماز جمعه هرات گفت : حضور مردم در صحنه، پشتوانه مسئولان در مذاکرات هسته‌ای است.

حجت الاسلام محمد رضایی با گرامیداشت روز نیروی هوایی از جانفشانی های این عزیزان در روزهای پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی  یاد کرد.

وی به پرتاپ موفق آمیز ماهواره فجر اشاره و اظهار داشت : این ماهواره 48 بار به دور زمین چرخیده و اطلاعات مهم را به زمین ارسال کرده است .

خطیب نماز جمعه هرات به پروژه های ایام الله دهه فجر در شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد : 68 پروژه  در ایام دهه فجر در شهرستان افتتاح خواهد شد که مهمترین آنان احداث خیابان های جدید و آسفالت کوچه ها و خیابان بوده است و افتتاح روشنایی خیابان نهرمسیح شرقی در ایام بر زیبایی شهر می افزاید .

حجت الاسلام محمد رضایی در پایان از حضور بسیجیان و حلقه های صالحین ، هلال احمر و دانش آموزان در نماز جمعه تشکر کرد .

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.