شناسه : 11031840
گزارش میدانی / حضور مردم خاتم در راهپیمایی 22 بهمن

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، یعنی اینکه ما به نظام و رهبری خود پایبندیم / حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمادی از اتحاد و انسجام ملت ایران است


حضور در راهپیمایی 22 بهمن، یعنی اینکه ما به دین، ایمان، نظام و رهبری خود و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اعتقاد راسخ داریم و به پیمان خود با امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهیدانمان پایبند هستیم.

به گزارش طنین خاتم،حال وهوای شهرستان خاتم  در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن حکایت از برگزاری یک حماسه مردمی دارد.

در همین رابطه خبرنگار طنین برای نشان دادن حضور هرچه بیشتر مردم شریف شهرستان خاتم به میان مردم این شهرستان رفته تا با آنان گفتگویی در رابطه با این روز حماسه ی و حضور آنان درراهپیمایی 22 بهمن ماه داشته باشد.

خبرنگار طنین خاتم با چند نفر از همشهریان عزیز در مورد علت حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه سوال کرد .

یکی از جوانان شهرستان به این سوال اینچنین پاسخ می دهد : حتما شرکت خواهم کرد، چون این یک وظیفه شرعی و دینی است و با حضور خود در راهپیمایی تجدید بیعتی میکنیم با شهدا و امام شهدا

ا

آقای مصلح پناه فرهنگی بازنشسته شهرستان گفت : اگر چه باز نشسته ایم بازننشسته ایم .و حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمادی از اتحاد و انسجام ملت ایران است

یکی از جوانان نسل سوم انقلاب حضور در راهپیمایی فردا را اینگونه بیان می کند :حضور در راهپیمایی 22 بهمن، یعنی اینکه ما به دین، ایمان، نظام و رهبری خود و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اعتقاد راسخ داریم و به پیمان خود با امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهیدانمان پایبند هستیم.

 

امام جمعه موقت شهرستان گفت :مردم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از اصل ولایت فقیه و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند.

یکی از بانوان شهرستان خاتم   : بانوان با حضور در تمامی عرصه‌ها و شرکت در راهپیمایی‌ها علیه رژیم طاغوت نقش موثر و به سزایی را در پیروزی، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی ایفا کردند که این حضور همواره و در تمامی عرصه‌ها ادامه خواهد داشت.




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.