شناسه : 14676689
واکنش وزیر سابق ارشاد به سخنان غیرمنطقی هاشمی:

توهین هاشمی؛ احساسات جمع وسیعی از مردم را جریحه‌دار کرده است


دکتر حسینی با ابراز تاسف از توهین هاشمی به روستائیان اعلام کرد: اینگونه سخن گفتن فارغ از اینکه موجب جریحه دار شدن احساسات و دلسرد شدن یک جمع وسیعی از هموطنانمان شده و سبب وارد آمدن لطمه و آسیب به خود فرد نیز خواهد شد.

به گزارش طنین خاتم، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با عصر فرهنگ، ضمن انتقاد از توهین هاشمی به روستائیان، گفت: اینگونه صحبت کردن ها موجب تعجب و شگفتی همگان است و  از یک فرد با سابقه سیاسی آقای هاشمی بسیار بعید بود.

سید محمد حسینی اظهار کرد: جرا باید برخی از اقشار جامعه در یک کشور اسلامی به گونه ای تحقیر شوند که موجب واکنش های بسیار شود؟ بسیاری از علما، مراجع، انقلابیون ، مسئولین و حتی خود آقای هاشمی روستائی هستند لذا بیان چنین سخنانی منطقی نیست.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به خدمات غیر قابل انکار روستائیان بیان داشت: اتفاقا روستائیان در تمامی عرصه ها بسیار خوب ظاهر شدند. این قشر پیش از پیروزی انقلاب با شرکت در تظاهرات و مبارزه علیه رژیم ستم شاهی موجب پیروزی سریعتر انقلاب شدند. بعد از انقلاب نیز همین ها با شرکت فعال در دفاع مقدس از کیان اسلام دفاع کردند. اکنون هم مردم متدین، سختکوش و انقلابی در روستاها کم نیستند.

دکتر حسینی در پایان با ابراز تاسف از توهین های این چنینی اعلام کرد: اینگونه سخن گفتن فارغ از اینکه موجب جریحه دار شدن احساسات و دلسرد شدن یک جمع وسیعی از هموطنانمان می شود سبب وارد آمدن لطمه و آسیب به خود فرد نیز خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.