شناسه : 35400265


نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر بهداشت در بین مردم شهرستان خاتم حضور یافت و مشکلات آنها را شنید و دستور رسیدگی به آنها را داد. کلیپ منتشر شده ظلم در حق وی است.

به‌ گزارش ‌طنین خاتم به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز (چهارشنبه) بیان‌ کرد: در چند روز گذشته وزیر بهداشت به حوزه انتخابیه بنده آمده بود، ولی در شبکه های اجتماعی از جمله اخبار ساعت ۲۰:۳۰ مطالبی منتشر شد که از نظر من ظلم به ایشان بود. بنده همراه ایشان حضور داشتم و وظیفه خود می دانم که این نکته را بگویم.

وی در ادامه‌ بیان‌ کرد: حدود ۴۰ سال است که در منطقه خاتم، هیچ وزیر بهداشتی حضور نیافته است.، اما ایشان در بین مردم حضور یافتند و برخورد مهربانی با آنها داشتند و مشکلات آنها را شنیدند.  متاسفانه قسمت مزاح انتخاب شده و چهره و زحمات ایشان را پایمال کردند.

صباغیان تصریح کرد: من اعلام می‌کنم که وزیر بهداشت برخورد مناسبی با مردم داشته است. ایشان چند وقت پیش در مجلس شورای اسلامی با یکی از نمایندگان برخورد نامناسبی داشت که بنده نسبت به آن اعتراض کردم،  ولی امروز در حق ایشان ظلم شده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت، بیان‌ کرد: از حق وزیر بهداشت دفاع کردید ممنون هستم. این خاصیت فضای مجازی است و همه به آن واقف هستیم.

انتهای پیام
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.