شناسه : 12149881
مدیر کل امور بانوان استانداری یزد در خاتم مطرح کرد ؛

توسعه فعالیتهای سازمانهای مردم نهاد از اولویت های مهم دولت /حضور زنان در قالب مردانه بزرگترین خطری که زنان جامعه را تهدید می کند


مدیرکل امور بانوان استانداری یزد گفت: : تقویت و گسترش فعالیتهای سازمانهای مردم نهاد از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید است.

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، اولین کارگروه زنان و خانواده شهرستان خاتم در سال جاری با حضور دکتر فخر السادات خامسی هامانه مدیر کل دفتر امور بانون و خانواده استانداری یزد و بانوان مشاور فرمانداران شهرستان های مختلف استان در فرمانداری خاتم برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در جمع مسئولان شهرستان خاتم  گفت: تقویت و گسترش  فعالیتهای سازمانهای مردم نهاد اولویت های مهم دولت تدبیر و امید است.

 

 " فخر السادات خامسی هامانه " اظهار داشت:ما می توانیم با تقویت سازمانهای مردم نهاد، هم افزایی خوبی در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایجاد کنیم و با این هم افزایی دامنه تأثیر فعالیت سازمانهای مردم نهاد را به ویژه در حوزه زنان و خانواده افزایش دهیم

 

وی افزود: اگر امروز به دنبال نقش آفرینی بیشتر زنان و فعالیت بخشیدن به سرمایه های اجتماعی بانوان در امور مختلف هستیم بهترین و مؤثرترین راه، استفاده از اهرمهای مشارکت زنان است و این هم افزایی و مشارکت در سازمانهای مردم نهاد جلوه گر می شود.

 

مدیرکل امور بانوان استانداری یزد تأکید کرد: بزرگترین تهدیدی که امروز زنان را تهدید می‌کند آن است که آنها بخواهند در قالب مردان در جامعه حضور داشته باشند.

..:

دکتر خامسی در ادامه گفت:   در برنامه های مشارکتی در ایران بنابر دلایل مختلف به زنان کمتر از مردان توجه شده است. که این مشکل در مورد زنان روستایی بیشتر به چشم می خورد .

مدیرکل امور بانوان استانداری یزد در پایان  احداث پارک بانوان  را نیاز مبرم  شهرستان خاتم برشمرد و از مسئولین مربوطه خواست که هر چه زودتر در جهت احداث و بهینه سازی آن اقدام کنند  

.

.

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.