شناسه : 13286850
امام جمعه هرات ؛

توافق هسته ای باید همزمان با رفع تحریم ها باشد / عزت و پیشرفت علمی در مذاکرات هسته‌ای حفظ شود


امام جمعه هرات گفت:باید روزی که توافق انجام شد همه تحریم‌ها یکجا برداشته شود.

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه هرات در خطبه های اول به بحث تقوا پرداخت و اظهار داشت : تقوا به منزله این است که مومن از هر گناهی چه کوچک چه بزرگ دوری کند .

"حجت الاسلام محمد رضایی "  به بحث راستگویی و دروغگویی اشاره  و گفت : انسان باید  بنای زندگیش بر اساس صداقت و پاکی باشد .

امام جمعه هرات در ادامه خاطرنشان کرد : سه عقوبت در کمین دورغگویان است . 1) دروغگویان مورد خشم خدا قرار می گیرند 2) مردم ارزشی برای آنان قائل نیستند 3) ملائکه بر علیه آن قیام می کنند .

رضایی در خطبه دوم به مناسبت هشت خرداد سالروز اولین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران اشاره و اظهار داشت : شرکت در انتخابات وظیفه همه هموطنان است و هر رای ما به منزله تیری است بر قلب دشمنان ایران اسلامی

خطیب نماز جمعه هرات گفت : سعی کنید در انتخابات پیش رو  فردی را انتخاب کنید که اصلح ترین افراد باشد و بتواند آینده درخشانی را برای این مرز و بوم رقم بزند .

حجت الاسلام محمد رضایی در ادامه به مسئله هسته ای اشاره و اظهار داشت : توافقی جامع و مفید است که همزمان همه تحریم ها برداشته شود .

وی افزود : هیچ چیز نباید مانع پیشرفت علمی  جوانان عزیز ایران باشد و تیم مداکره کننده خطوط قرمز را رعایت  و بر طبق فرمایشات رهبری عمل کنند .

رضایی به سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان اشاره و خاطرنشان کرد : مسولین باید به اشتغال و مشکلات پیرامون جوانان رسیدگی کنند  .

حجت الاسلام محمد رضایی در پایان رحلت امام خمینی (ره) را به تمام نمازگزاران تسلیت گفت .

 

انتهای پیام //


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.