شناسه : 13586188
امام جمعه هرات :

تقوا در دیدگاه الهی نقطه کمال انسان است


امام جمعه هرات گفت : تقوا در دیدگاه الهی نقطه کمال انسان است

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه اول  نمازگزاران را به تقوا الهی سفارش کرد .

" حجت الاسلام محمد رضایی "  اظهار داشت: خداوند در قرآن می فرماید  ما شما انسانها را از دو جنس خلق کرده ایم که برای حرکت به سوی مطلوب که همان نقطه کمال است همدیگر را کامل کنید و  ما شما را از طوایف و قبیله‌های مختلفی خلق کردیم اما عزیزترین شما با تقوی ترین شماست. یعنی در دیدگاه الهی نقطه کمال تقوی است.

 

رضایی  به هفته  مبارزه با مواد مخدر اشاره و ضمن گرامیداشت این روز به همه عزیزان نیروی انتطامی ، از این قشر فداکار و جان بر کف تشکر و قدردانی کرد .

امام جمعه هرات وجود مواد مخدر در جامعه را به عنوان سم معرفی کرد و گفت: مواد مخدر در هر خانواده ای ورود پیدا کرد منجر به فروپاشی آن خانواده شد پس تا حد امکان باید جلوی ورود این مواد به داخل کشور جلوگیری شود  .

وی در ادامه  به نظافت مساجد اشاره و افزود : با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان باید تمامی مساجد شهرستان را برای این ماه عزیز آماه و مهیا کنیم  .

حجت الاسلام محمد رضایی به بیمه کشاورزان نیز اشاره و خاطر نشان کرد : کشاورزان شهرستان هر چه زودتر محصولات کشاورزی خود را بیمه کنند که اگر خدای نکرده محصولات آسیب دید بیمه خسارت آنان را جبران کند .

 

انتهای پیام //


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.