شناسه : 10344613
امام جمعه هرات؛

تصمیم گیرنده مسائل استان دو نفرند دخالت دیگران عواقب خوبی ندارد


امام جمعه هرات با اشاره به موضوع تدفین شهدای گمنام در مرکز استان گفت : باید در مسائل استان فقط دو نفر تصمیم بگیرند نماینده ولی فقیه و استاندار، دخالت دیگران بازتاب و عواقب خوبی ندارد .

به گزارش طنین خاتم، خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه های اول خود نمازگزاران را به تقوا سفارش و اظهار داشت : حضرت امیرالمومنین تقوا را عامل نجات جامعه از فساد می داند .

حجت الاسلام محمد رضایی گفت : نتیجه ظلم ، فساد است و یکی از ارزش های درونی نظام اسلامی ایران مبارزه با ظلم و حمایت از مظلوم است .

خطیب نماز جمعه هرات با اشاره به موضوع تدفین شهدای گمنام در مرکز استان گفت : باید در مسائل استان فقط دو نفر تصمیم بگیرند نماینده ولی فقیه و استاندار،  دخالت دیگران بازتاب و عواقب خوبی ندارد .

وی هفته وقف را گرامیداشت و از مسئول اوقاف استان خواستند که موقوفات مردم هرات که از مقبره سید عباس و مسجد حضرت ابوالفضل در جاده هرات شهربابک کسب می شود خرج خود شهرستان کنند .

حجت الاسلام رضایی در ادامه از تلاش های که در نهضت سواد آموزی انجام می شود قدردانی و اظهار داشت : آماری که نضت سواد آموزی از باسوادان شهرستان ارائه کرده است بسیار مایه دلگرمی است .

 

رضایی در پایان به حماسه نهم دی ماه اشاره و گفت : دشمن قصد بازی با ارزش های ما را درد ولی در روز اربعین امسال  حماسه ای از عشق و ارادات مسلمانان به مولایش را دید که هیچگاه از ذهنش فراموش نمی شود .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.