شناسه : 11753110
سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان در گفتگو با طنین خاتم؛

تشریح فعالیت های نوروزی اصناف شهرستان خاتم


سرپرست اداره صتعت شهرستان خاتم اهم فعالیتهای نوروزی اصناف شهرستان خاتم در راستای جلب رضایت حداکثری مسافران نوروزی را تشریح کرد.

اکبر شمسی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در گفتگو با سایت طنین خاتم با بیان اینکه در راستای سیاست های ستاد اجرایی خدمات سفرهای شهرستان خاتم و سازمان صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ،به دنبال جلب رضایت حداکثری مسافران نوروزی هستیم  لذا اهم  فعالیت های نوروزی اصناف شهرستان خاتم  بدین شرح است  .

  1. ارسال لیست کشیک که مقرر شد 18 واحد صنفی از قبیل آپارتی، لوازم یدکی، تعمیر کاران و...در ایام نوروز به عنوان کشیک نسبت به ارائه خدمات به همهشریان و مسافران نوروزی اقدام نماید که نقشه مکان های مذکور نیز تهیه و به اداره میراث فرهنگی تحویل  داده خواهد شد
  2. برگزاری جلسه مشترک با بازرسین ادارات شبکه بهداشت و درمان، اماکن عمومی، اتاق اصناف و با حضور سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بازرس فرمانداری،  که در این جلسه سرپرست اداره صنعت دستورالعمل طرح نظارتی پایش بازار ویژه نوروز را ارائه و به برگزاری گشت مشترک در این ایام و نظارت کامل بر بازار تاکید کرد که بر این اساس گشت مشترک هر روز از ساعت 9 صبح لغایت 15 و با حضور کلیه بازرسین در نقاط مختلف شهرستان بویژه شهر هرات انجام شود که خوشبختانه با همکاری ادارات مذکور این اکیپ کار خود را به نحو شایسته انجام و تاکنون 30 پرونده تخلف ویژه نوروز به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شده و مقرر شد در خارج نوبت به این پرونده ها رسیدگی و حکم لازم اجرا گردد .
  3. برگزاری جلسه ای با نانوایی های شهرستان و برنامه ریزی جهت برقراری کشیک نانوایی هایی که در مسیر اصلی (خیابان شهید بهشتی – خیابان امام – خیابان شهدا ) شهر هرات واقع شده اند که مقرر شد روزانه دو واحد نانوایی از ساعت 6 صبح لغایت 20شب به عنوان کشیک نسبت به پخت نان به همهشریان و مسافرین اقدام نماید .
  4. همکاری با اداره تعاون روستایی در تامین و توزیع میوه تنظیم بازار که این میوه ها از  روز دوشنبه وارد شهرستان شده و بین میوه فروشی ها جهت عرضه به مردم تقسیم شده است  .
  5.  توزیع 4 تن مرغ منجمد به شرکت های تعاونی روستایی مروست، ضمنا مرغ منجمد به هر میزان مورد نیاز موجود می باشد که به کلیه فروشندگی ها ی شهر هرات اطلاع داده ایم که متاسفانه تاکنون هیچکس حاضر به خرید و توزیع مرغ مدکور نشده است .
  6. کنترل اوزان فروشگاه ها و باسکول های سطح شهر هرات و اصناف
  7. نظارت بر رستوران ها و اماکن بین راهی  که در گشت مشترک مورد بازدید قرار میگیرند .
  8. ارسال لیست اداره به دبیرخانه ستاد .
  9. پیگیری و اختصاص 23240 کیلو گرم آرد فوق العاده جهت مصارف روستاههای فاقد نانوایی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.