شناسه : 12803802
در مراسم بزرگداشت مقام معلم در مروست ؛

تاکید نماینده مجلس بر ضرورت حل مشکلات معیشتی فرهنگیان


نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات معیشتی و رفاهی فرهنگیان، ضرورتی است که باید به آن توجه داشت.

به گزارش طنین خاتم،حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده درآیین بزرگداشت مقام معلم در شهر مروست با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت :خواسته های این قشر زحمتکش جامعه برحق است و مسئولان بایستی برای حل این مشکلات چاره اندیشی کنند.

وی حقوق و مزایای این قشر جامعه را متناسب با شرایط کاری آنان ندانست وگفت :  باید راهکارهای لازم جهت رفع تبعیض در این سیستم به وجود بیاید و معلمان با فراغ بال و آسودگی خاطر به موضوع تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی اقدام کنند.

این مسوول تصریح کرد: معلمان با تدریس و با اعمال ، رفتار و کردار خود نقش بی بدیلی بر عملکرد آینده سازان میهن اسلامی دارند و می توانند الگوی خوبی در آینده نسل جوان کشور باشند.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معلمان در 36 سال گذشته همراه با سایر اقشار جامعه در تمامی عرصه ها به نقش آفرینی مشغول بوده اند.

دخیل عباس زارع زاده گفت: معلمان در زمان دفاع مقدس و بعد از آن هر کجا که به حضور آنها نیاز بوده خدمت کرده اند و قطعا باید در ادامه این راه نیز با قدرت وظایف خود را انجام دهند.

وی  اظهار داشت: تمام روزها به فرهنگیان مربوط می شود چون آنها هستند که با تربیت صحیح آینده کشور را می سازند و لذا باید همیشه قدردان آنها بود .

زارع زاده خاطر نشان کرد: فرهنگیان همچنان با حضور در عرصه های علمی و فرهنگی به کشور و نسل جوان خدمت می کنند و این یک افتخار برای آنها محسوب می شود.

 

 

انتهای پیانم //


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.