شناسه : 13763767
فرماندار خاتم؛

تابستان امسال در روستاهای شهرستان قطعی آب نخواهیم داشت


فرماندار خاتم گفت: با تمهیداتی که در این شهرستان اندیشیده شده است، تابستان امسال قطع آب در روستاهای این شهرستان نخواهیم داشت.

به گزارش طنین خاتم، فرماندار خاتم با اعلام این خبر اظهارداشت :  با تمهیداتی که در این شهرستان اندیشیده شده است، تابستان امسال قطع آب در روستاهای این شهرستان نخواهیم داشت.

محمد زاده رحمانی گفت : در برخی از این روستاها که مشکل افت فشار وجود داشته است با پيگيري شرکت آب و فاضلاب روستايي استان يزد اقدام به تعویض شبکه آبرسانی و همچنین حفر چاه جدید شده است.
 
وی افزود : مشترکان شهرستان خاتم همیشه در مدیریت مصرف همکاری لازم را انجام داده اند، امید داریم سال جاری نیز با مدیریت مصرف مشکلی در زمینه قطع آب نداشته باشیم. 
 
فرماندار خاتم در همین زمینه نیز ضمن بازدید از روستاهای شهرستان خاتم به روستای شهریاری سفلی رفته و از نزدیک وضعیت آب شرب این روستا را دیدن و ضمن صحبت با مردم از بخش های دیگر روستاها نیز بازدید بعمل آورد.
 
در این دیدار محمد زاده رحمانی به همراه بخشدار مرکزی راه های ارتباطی این روستاها را نیز بررسی کرد و قول مساعدت و همکاری جهت ترمیم برخی از این راه ها را داد.
 
افرماندار خاتم خاطر نشان کرد : امید داریم با تأمین اعتبار لازم، شبکه های آبرسانی روستاهایی که فرسوده يا داراي نقص و خرابي هستند، تعویض و اصلاح تا مشترکان با مشکلی در این زمینه روبرو نشوند.
 
محمد زاده رحمانی همچنین با اشاره به آغاز فصل گرما و اوج مصرف آب از مشترکان خواست تا با مدیریت صحیح مصرف آب از استفاده های غیر ضروری در این زمینه پرهیز نمایند.
 
 
 
منبع: روابط عمومی فرمانداری خاتم

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.