شناسه : 11620057
به بهانه پیام رهبر فرزانه انقلاب در خصوص وقف منزل شهید شفیعی

بکوشید شیفتگان خدمت باشید نه تشنگان قدرت


حجه الاسلام والمسلمین علی شیخ زاده به بهانه پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص وقف منزل شهید شفیعی به عنوان کتابخانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به بیان نکاتی ناب از زندگی شهید عبدالمطلب شفیعی پرداخته است .

به گزارش طنین خاتم، حجه الاسلام والمسلمین علی شیخ زاده به بهانه پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص وقف منزل شهید شفیعی به عنوان کتابخانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به بیان نکاتی ناب از زندگی شهید عبدالمطلب شفیعی پرداخته است .

وی در یادداشت خود اورده است : نام شهید شفیعی  که هم نام جد پیامبر ( ص ) حضرت عبدالمطلب بوده  را قبل از تولدش با عنایات ویژه الهی برایش تعیین کرده بودند .

او انسانی بود که  اطاعت از فرماندهی را بر خودش واجب شرعی می دانستند و خیلی نسبت به آینده روشنفکران دغدغه داشت به نحوی که می نویسد : حال نمی دانم که روشنفکران با ذهن روشن خود چه می اندیشند ؟ که باید ایشان شیران روز خدا و زاهدان شب حق باشند و همواره هیبت گفتارشان پشت ستمگران را بلرزاند و از گریه های ابر صفتتان در دل شب سیلی بسازید و دشمنان حق را از بیخ و بن بر کنید و در پایان به یکی از شعارهای که متاسفانه فقط زمان مصرف آن ایام انتخابات هست و بس و بعد از آن کمتر مورد توجه بعضی مسئولین قرار می گیرد توصیه می کند که بکوشید شیفتگان خدمت باشید نه تشنگان قدرت .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.