شناسه : 10615112
در پی توهین بی سابقه به پیامبر خوبی ها ؛

به کمپین «عشاق محمد(ص)» در شهرستان خاتم بپیوندید


در واکنش به اهانت‌های اخیر رسانه‌های غربی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) یک کمپین جهانی به نام «عشاق محمد» صلی الله علیه و آله و سلم راه‌اندازی شده است که خطب شکن ضمن پیوستن به این کمیپن از همه فعالان فضای مجازی، مسئولان و مردم شهیدپرور و انقلابی یزد دعوت می کند به این تشکل بپیوندند.

 در پی تکرار اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و بی‌تفاوتی دنیای غرب به خروج از حد و مرز آزادی بیان یک کمپین جهانی به نام «عشاق محمد(ص)» راه‌اندازی شده است . متن اطلاعیه بانیان این کمپین به این شرح است:
والله یعصمک من الناس
آغاز به کار کمپین جهانی "عشاق محمد" صلی الله علیه و آله و سلم#عشاق_محمد
#loversofmuhammad

این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین و متخلق ترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است. آنانی که خود با حمله به کشورهای اسلامی و ریختن خون صدها هزار تن زمینه ساز تروریسم شدند و از همین تروریسم برای مقابله با محور مقاومت بهره جستند، امروز به بهانه کشته شدن چند فرد هتاک به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، در کنار هم برای مقابله با تروریسم اشک تمساح می ریزند! طنز تلخ این خیمه شب بازی جایی است که قاتل کودکان غزه نیز در این میانه حامی انسانیت شده و در نمایش مضحک تروریست های به اصطلاح مخالف تروریسم، شرکت می کند.

کمپین جهانی «عشاق محمد» در این میانه حرکتی است برخاسته از متن امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی پیامبر اعظم بعنوان سرآمد تمامی پیامبران که تلاش دارد تا در مقابل این حرکت شیطانی بایستد.

کمپین «عشاق محمد(ص)» در یزد 

پایگاه تحلیلی- خبری طنین خاتم  نیز ضمن اعلام انزجار از اقدامات تروریستی، توهین به پیامبر خوبی‌ها را محکوم می کند و همراه با سایر اقشار و گرو‌ه‌ها  به کمپین عاشقان پیامبر(ص) می پیوندد و از همه  فعالین فضای مجازی، مسئولان، اساتید، دانشجویان و اقشار مختلف مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان خاتم دعوت می کند به این تشکل بپیوندند.

دوستداران برای پیوستن به این کمپین می توانند با ارسال نام خود و یا عکس و گزارش تصویری، دل نوشته، اینفوگرافی، یادداشت، مقاله و… به  طنین خاتم علاقه خود به پیامبر اسلام را نشان دهند و  انتشار کاریکاتور موهن در مجله فرانسوی شارلی ابدو را محکوم کنند.

ما آمادگی خود را برای انتشار و پوشش همه اخبار مربوط به این کمپین از همین بخش اعلام می‌داریم و از دریافت مطالب ارسالی شما استقبال می کنیم.

راه های ارتباطی با ما: قسمت دیدگاه همین بخش و یا آدرس رایانامه ما به نشانی Info@taninekhatam.ir

لاز به ذکر است این خبر به مرور زمان با انتشار مطالب ارسالی و تولیدی از سوی شما به روزرسانی می شود.

«نمونه تصویر گرفته شده برای کمپین عشاق محمد(ص)»


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


فهیمه تقدیری
انبیا دل به تو بازند همه با تو سرگرم نیازند همه
ال هاشم به تو نازند همه به اب و ام و به آلت صلوات


" اللهم صل الله محمد و اله محمد "


فهیمه تقدیری از شاعران شهرستان خاتم .
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱ ۱۴:۲۷
نمایندگی اوقاف شمسی
http://awqafkhatam.blogfa.com/
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱ ۱۰:۱۰