شناسه : 14379562
امام جمعه موقت هرات؛

به غربی ها اجازه هیچگونه مداخله در مسائل امنیت داخلی را نخواهیم داد/مدیریت صحیح در دارایی های بلوکه آزاد شده


امام جمعه موقت هرات در خطبه های این هفته نماز با اشاره به دست بردن آمریکا در قطعنامه توافق هسته ای ایران گفت: ما اجازه هیچگونه دخالت در مسائل امنیتی توسط غربی ها را نخواهیم داد.

به گزارش خبرنگار طنین خاتم؛ حجت الاسلام غلامرضا محمودی افزود:غرب باید بداندهرگز موفق به جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی در حوزه های مختلف علوم و فناوری ها نخواهد شد.

وی بیان کرد: ایران اسلامی همچنان به شتاب حرکت ، رشد و جهش خود در همه علوم ادامه خواهد داد.

خطیب موقت نماز جمعه هرات اظهار داشت: با توجه به توافق هسته ای یک سری فرصت هایی در اختیار ایران قرار گرفت از جمله فرصت فرهنگی که ما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم.

 

حجت الاسلام محمودی عنوان کرد: امروز توجه مسئولین نظام اسلامی و دولتمردان باید به این نقطه معطوف شود مسائل گذشته موجب شد تا مسئله ایران سیاسی رنگ ببازد لذا باید از این فرصت فرهنگی نهایت استفاده را ببریم.

وی اظهار داشت: ما در مذاکرات هسته نه تنها به اهدافمان رسیدیم بلکه به بسیاری از اهداف دیگر نیز دست یافتیم.

وی با اشاره به قرار گرفتن در روز نماز جمعه افزود: در کشور ما نماز جمعه آنطور که اسلام سفارش کرده و آنطور که شایسته است فاصله دارد لذا ما باید حضور در مساجد را پررنگ کنیم تا بتوانیم در برابر جنگ نرم دشمن پیروز شویم.

امام جمعه موقت هرات ضمن خاطر نشان کردن کشتار مردم مظلوم یمن گفت: در حالی که مردم مظلوم یمن زیر موشک باران هستند سازمان ها و مجامع بین المللی به نظاره نشسته اند و اگر حمایتی هم صورت گرفته از نظام کودک کشی آل صعود بوده است.

حجت الاسلام غلامرضا محمودی همچنین خواستار مدیریت صحیح در آزادی دارایی های بلوکه شده پس از توافق هسته ای در ایران توسط دولتمردان شد.

وی یادآور شد:دولت باید این دارایی ها را در مسیر تقویت بخش خصوصی، علاج مشکل بیکاری و اشتغال استفاده کند.

وی با نزدیک شدن به سوم مرداد ماه و سالروز تخریب حرم و ائمه بقیع توسط گروه وهابیت این روز را به محضر امام عصر و نائب و برحقش تسلیت عرض نمود.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.