شناسه : 35538158
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد خبر داد


رئیس مجمع نمایندگان استان یزد از بهره برداری کمربندی هرات - دهستان چاهک تا دوماه آینده خبر داد.

به گزارش طنین خاتم؛ محمد رضا صباغیان نماینده مردم بافق بهاباد ابرکوه مهریز و خاتم در مجلس شورای اسلامی  در جلسه کار گروه توسعه شهرستان خاتم با اشاره به حوزه راه‌های مواصلاتی این شهرستان اظهار داشت:کمربندی هرات - دهستان چاهک ظرف دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.

صباغیان افزود: شهرستان خاتم موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی در مرکز کشور دارد به نحوی که از غرب به استان فارس و از شرق با استان کرمان هم مرز است.

وی با اشاره به امکانات این شهرستان  در حوزه بهداشت و درمان گفت: در سفر وزیر بهداشت به یزد تصمیمات خوبی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان گرفته شد از جمله ساخت پلی کلینیک، تخصیص اعتبار برای بیمارستان ، تخصیص دو دستگاه  آمبولانس  برای این شهرستان انجام شد.

صباغیان گفت: امیدواریم با حضور مسئولان استان و شهرستان بتوانیم شهرستان خاتم را از محرومیت به سمت رشد وت وسعه حرکت دهیم خوشبختانه یک همگرایی و هماهنگی خوبی در شهرستان خاتم وجود دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد ادامه داد : اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاتم مکلف شده است مشکلات سرمایه گذاران کارخانه های کاشی و دیگر سرمایه گذاران در شهرستان را رسیدگی کند و مسئولان مربوطه شهرستان هم جهت رسیدگی به رفع مشکلات آن‌ها همکاری خواهند داشت.

صباغیان در ادامه سفر خود به شهرستان خاتم با اهالی روستاهای  فتح آباد و  هاشم آباد هرات دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.