شناسه : 35737753
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم مطرح کرد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم بیان کرد: امروز بسیج، این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش طنین خاتم؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم طی سخنرانی در نماز جمعه هرات با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت:  از جمله برکات مهم انقلاب اسلامی تشکیل بسیج به فرمان بنیانگذار انقلاب بود تا این نیروها با بهره گیری از روحیه انقلابی و دینی به صیانت از نظام و انقلاب اسلامی بپردازند.

سرهنگ پاسدار حسین آزادی نژاد بصیرت و دشمن شناسی را شاخصه نیروهای بسیجی عنوان کرد و گفت: بسیجیان در 40 سال انقلاب در در عرصه جنگ سخت خوش درخشیدند و اکنون نیز در جنگ اکبر(مبارزه با نفس) نیز الگو هستند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در عرصه جهاد کبیر نیز پیشتاز بوده اند افزود: مبارزه با کفر ، نه گفتن به دشمنان و عدم تبعیت از دشمنان شاخصه مهم و اصلی بسیجیان در تمام ادوار گذشته بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم بیان کرد: امروز بسیج، این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

آزادی نژاد تاکید کرد: بسیج همواره به عنوان یک نیروی پیشتاز در عرصه های مهم وجود داشته و در تمام ماموریت ها موفق عمل کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم خاطر نشان کرد: امروزه در کشورهای اسلامی تفکر بسیج ، نقش سازنده ای ایفا میکند و کشورهای اسلامی با الگو برداری از این روحیه و تفکر به دنبال تحقق اهداف خود در مبارزه با ظالمان و زورگویان هستند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.