شناسه : 35763341
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در جمع بسیجیان شهر هرات؛


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم اظهار داشت: بسیج همان فرمول دفاع همه جانبه است که شامل فرمول دفاعی، سازندگی، آموزشی، فناوری و پیشرفت برای کشور می‌شود.

به گزارش طنین خاتم؛ صبح امروز همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، اجتماع بزرگ بسیجیان در سراسر شهرستان خاتم برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در این همایش ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج پدیده‌ای است که نمونه آن تاکنون در هیچ نقطه‌ای از دنیا با این ویژگی‌ها دیده نشده است و بسیج همان فرمول دفاع همه جانبه است که شامل فرمول دفاعی، سازندگی، آموزشی، فناوری و پیشرفت برای کشور می‌شود.

سرهنگ آزادی نژاد گفتت: بسیج شجره مبارکی است که ریشه‌های آن در عمق ایمان، احساس و باور ملت ما بارور شده و شاخه‌های پرثمر آن در آسمان افتخارات انقلاب اسلامی قد کشیده است.

وی افزود: بسیج در برابر دوستان خود ایثار وگذشت دارد و در همه عرصه‌ها ایستادگی و مقاومت خستگی ناپذیر در مقابل دشمن خواهد ایستاد.

سرهنگ آزادی نژاد بیان کرد: بسیجیان این مرز و بوم در هر زمینه‌ای که لازم باشد برای دفاع از نظام و انقلاب اسلامی به صورت فعال و گسترده حضور دارند و تا پای جان پشتیبان ولایت فقیه ورهبر خواهند بود تا به مملکت آسیبی نرسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم خاطر نشان کرد: حقیقت شکل‌گیری نهاد قدرتمندی همچون بسیج در ذهن امام راحل برای هیچ‌کس روشن نبود اما بعدها که بسیج در همه صحنه‌ها در مقابل قدرت‌های بزرگ درخشید و کهشکشانی از ستاره‌های پر نوری به نام شهدا، ایثارگران و جانبازان بر سپهر افتخارات این ملت نشاند و در همه صحنه‌های نبرد در مقابل دشمن صف کشیدند و راه غلبه کفار را بر مؤمنان بستند تا حدودی عظمت و شکوه اندیشه جاودانه امام(ره) روشن شد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.