شناسه : 10733581
در بیانیه ای

بسیجیان روستای چنار ناز شهرستان خاتم اهانت به پیامبر (ص) را محکوم کردند


در پی اقدام موهن مجله شارلی به ساحت قدسی حضرت رسول(ص) بسیجیان روستای چنار ناز با صدور بیانیه ای این عمل غیر انسانی را محکوم کردند ..

به گزارش طنین خاتم، در این بیانیه آمده است : ملت شریف ایران اسلامی آنچه در هفته‌های اخیر در فرانسه در اهانت به پیامبر اسلام رخ داد نمایش مفتضحی از اسلام ستیزی به منظور اسلام هراسی است.

جریان چنین بود که گروهی از تکفیری‌های دست‌پرورده غرب به فرانسه رفتند و دست به جنایتی زدند که همه ما آن را شدیداً محکوم می‌کنیم. ترور در هر لباسی و برای هر گروهی محکوم است ولی رجال سیاسی غرب به جای اینکه سرچشمه را بخشکانند و اجازه ندهند به گروه کوچک تکفیری کمک شود تا به زودی نابود شوند ورق را برگرداندند و دست به ماجراجویی زدند، مسأله تبدیل به مقابله با جهان اسلام شد و به پیامبر گرامی مسلمین اهانت کردند و هر روز بر لجاجت خود افزودند و نسخه بیشتری از این روزنامه توهین‌کننده را چاپ کردند و منتشر ساختند و نام آن را حمایت از آزادی بیان گذاشتند.

در حالی که می‌دانیم کمترین نشان انسانیت این است که به دیگران آزار نرسانیم و نیز می‌دانیم اهانت به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله وسلم( خنجری است که به قلب مسلمین فرو می‌رود، آیا فرو کردن خنجر به قلب مسلمین جهان مفهوم آزادی بیان است؟! اگر کسی کمترین احساس انسانی داشته باشد به خود اجازه چنین کاری را می‌دهد؟!

آیا چیزی مضحک تر از این وجود دارد که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیست در جمع همین کشورها برای محکومیت تروریست به پاریس می‌رود و در راهپیمایی نمایشی شرکت می کند.

روشن است که فرانسه در طراحی این واقعه و بهره گیری از پیامدهای آن درصدد تقلید از الگوی آمریکا در واقعه نمایشی حمله به برج های دوقلو است.

آنچه از هر چیز شرم آور تر است اصرار مجله ننگین شارلی در ادامه اهانت ها به پیامبر اسلام و حمایت دولت فرانسه و سران کشورهای غربی از این اقدام ننگ آور است..

ما بسیجیان پایگاه امام محمد تقی (ع) روستای چنارناز نفرت و انزجار خود از این اقدام ننگین را به صراحت اعلام کرده واز وزارت امور خارجه کشور نیز خواستاریم واکنشی دیپلماتیک در این راستا داشته باشد،و از همه اعتراضات مسلمانان جهان در محکومیت رفتار دولت فرانسه حمایت می کنیم.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.