شناسه : 13246012
جانشین ناحیه مقاومت بسیج خاتم خبر داد؛

برگزاری یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر هاشم آباد و سلیم آباد


جانشین ناحیه مقاومت بسیج خاتم از برگزاری ششمین یادواره شهدای پایگاه مقاومت مالک اشتر روستاهای هاشم آباد و سلیم آباد هرات به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در روز جمعه این هفته خبر داد .

 به گزارش  خبرنگار طنين خاتم؛جانشین ناحیه مقاومت بسیج خاتم از برگزاری یادواره شهدای پایگاه مقاومت مالک اشتر هاشم آباد و سلیم آباد هرات به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در تاریخ جمعه 8 خرداد ماه خبر داد .

سرگرد زارع با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عملیات بیت المقدس و تبریک سالروز فتح خرمشهر با بیان اینکه عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ عملیات های دفاع مقدس است گفت : این عملیات یکی از عملیات های مهم و اثر گذار در طول هشت سال دفاع مقدس است .

وی با بیان اینکه عملیات بیت المقدس سرنوشت جنگ را تغییر داد و موجبات آزادسازی خرمشهر را پس از 20 ماه محقق ساخت به شهادت شهیدان جلیل سلیم آبادی و میرزا محمد ابویی از شهرستان خاتم طی این عملیات و تقدیم این دو شهید والامقام در جریان آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت :

هر ساله به پاس ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس در شهرستان خاتم ، یادواره شهدای فتح خرمشهر به همت پایگاه مقاومت مالک اشتر هاشم آباد و سلیم آباد در این ایام برگزار می شود .

زارع  گفت :  امسال هم این یادواره در تاریخ جمعه 8 خرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه حضرت ابوالفضل ( ع ) روستای هاشم آباد با اجرای گروه فرهنگی هنری فدک و با سخنرانی پیشکسوت جبهه و جنگ محمد رضا عطائی  برگزار خواهد شد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.