شناسه : 13651637

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم


جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و اعضای این انجمن در محل فرماندار خاتم برگزار شد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از روابط عمومی فرمانداری خاتم  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و اعضای این انجمن در محل فرماندار خاتم برگزار شد.

معاون فرماندار خاتم در این جلسه نقش کتاب و کتابخوانی را در پیشرفت جامعه مهم دانست و افزود: اگر جامعه ای بخواهد به پیشرفت برسد باید کتابخوانی و مطالعه در آن از جایگاه بالایی برخوردار باشد.

محمد محمودی همچنین ضمن تقدیر از رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم تعامل ادارات با کتابخانه های شهرستان را خواستارشد و افزود: ادارات باید جهت هر گونه کار فرهنگی که بحث کتاب در آن مطرح است با نهاد کتابخانه شهرستان هماهنگی لازم را بعمل آورند و سپس با یک تعامل به تهیه کتاب مورد نظر اقدام نمایند.
در ادامه همچنین سید عباس طباطبایی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم به ارائه گزارش عملکرد سه ماهه امسال پرداخت و اشاره کرد: در سه ماهه امسال همچنین علاوه بر فعالیتهای صورت گرفته نقد کتاب خدازیباست را در شهر مروست انجام دادیم.
وی اضافه کرد: امید داریم تا بتوانیم جهت ارتقاء کتابخانه های شهرستان در آینده ای نزدیک چند تن از خیرین کتابخانه ساز را به این شهرستان دعوت نمائیم.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.