شناسه : 12391778
معاون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام کرد

برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در شهریور 94


معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، "امین متولیان" در خصوص منابع این دوره آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: منابع آزمون 94 همان منابعی است که پیش از این اعلام شده بود و تغییرات اندک احتمالی نیز متعاقباً اعلام می‌شود.


وی افزود: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاع‌رسانی در خصوص نحوه ثبت نام آزمون استخدامی نهاد در سال 94 و جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی از طریق اطلاعیه سازمان سنجش  نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری در سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.


معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی با اشاره به اولویت‌های جذب نیرو در آزمون 94 اظهار داشت: اولویت این دوره آزمون استخدامی نهاد، جذب نیروهای بومی و از میان فارغ التحصیلان رشته کتابداری و با توجه به نیاز هر شهر به نیروی کتابدار در سراسر کشور است؛ البته در معدود استان‌هایی که در آنها رشته کتابداری هنوز دایر نشده و اسامی آنها به زودی اعلام می‌شود، فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم انسانی مجاز به شرکت هستند.


وی با تأکید بر حذف مصاحبه از مراحل استخدام نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به سوابق کاری کتابداران انجمنی و روستایی اشاره کرد و گفت: کتابداران انجمنی و روستایی نیز در صورت داشتن شرایط می‌توانند در آزمون شرکت کنند.


متولیان ادامه داد: سابقه همکاری این گروه از کتابداران در نهاد، در جمع‌بندی نمرات آزمون، ضریب مثبت خواهد داشت که جزئیات و شرایط در دفترچه راهنمای آزمون اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.