شناسه : 25778951
کارشناس مسائل سیاسی و مذهبی خاتم


کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی خاتم در جمع خانواده ای دانش آموزان برنامه های ماهواره ای را مغیر با ارزش های دینی و هنجارهای اجتماعی دانست .

به گزارش طنین خاتم؛به مناسبت هفته بصیرت و به همت حوزه مقاومت شهید رجایی خاتم نشست سیاسی و فرهنگی درواحد مقاومت شهید مدنی هرات برگزار شد .

غلامی نسب در ابتدای این مراسم با گرامیداشت هفته بصیرت و حماسه تاریخی نهم دی ماه گفت: نهم دی ماه 88یکی از صحنه های بیاد ماندنی است که ملت همیشه بیدار به رهبری امامی هوشیار پابه میدان گذاشته و بینی بدخواهان ، کج اندیشان و آنهایی که به تعبییر رهبر معظم انقلاب (دشمن در آنها نفوذ کرده و در نقش پیاده نظام دشمن خیانت بزرگی را رقم زدند) را به خاک مالیده  و به حق انقلاب سوم نام گرفت

کارشناس مسائل سیاسی و مذهبی خاتم در خصوص آسیب های ماهواره اظهار داشت: برنامه های ماهواره ای قدرت تفکر را از انسان گرفته است و به سوی مسائل مجازی سوق می دهد.

وی برنامه های ماهواره را مغایر ارزش های دینی و هنجار های اجتماعی دانست و افزود: هدف اصلی برنامه های شبکه های ماهواره ای، تغییر سبک زندگی مسلمانان ، ترویج مصرف گرایی و دوری از ارزش های دینی است.

خانم غلامی نسب وجود ماهواره را منشا بسیاری از معظلات فرهنگی کنونی جامعه دانست وخاطر نشان کرد: بد حجابی و بی حجابی ، نزلزل بنیان خانواده ، کاهش جمعیت و افزایش طلاق از مهمترین آسیب های وجود  ماهواره در خانواده ها است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.