شناسه : 10565620
با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر هرات انجام شد؛

بررسی مسائل و مشکلات محله هادی آباد هرات


عصر دیروزفرماندار شهرستان خاتم و معاون وی ، رئیس شورای اسلامی خاتم ، امام جمعه هرات و دیگر مسئولین شهربا اهالی محله هادی آباد دیدار کردند .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، در ابتدای این دیدار حسین جوزمی به عنوان نماینده مردم محله هادی آباد به ذکرمشکلات موجود نظیر مشكلات نامگذاری معابر و کوچه ها ، تأمین روشنایی معابر، درخواست خدمات شهری و امور بهداشتی، نبود فضای سبز و سالن ورزشی ، بیکاری بانوان و جوانان ،  درخواست وام و مساعدت مالی پرداخت و از مسئولین مربوطه خواست که در جهت حل این مسائل اقدام کنند .

 

در ادمه فرماندار خاتم با توجه  به خواسته ها و مشکلات ساکنان محله هادی آباد  ضمن تاکید بر لزوم همکاری مردم برای رفع مشکلات شهری تصریح کرد: مسلما نمی توان مشکلات و معضلات را بلافاصله حل کرد و همت همگانی را می طلبد ..

 

زاده رحمانی اظهار داشت:  بنا به درخواست همهشریان عزیز و اهالی محله هادی آباد یکی از میادین شهر هرات به نام تنها سردار شهید شهرستان ، شهید یزدانی نامگذاری و دیگر کوچه های این منطقه نیز به ترتیب نامگذاری خواهند شد .

فرماندار در ادامه گفت :  یکی از مشکلات این منطقه بیکاری بانوان بود که با صحبت های که با یکی از خیرین صورت گفته است در آینده نزدیک گارگاه قالی بافی در شهرستان افتتاح خواهد شد و بانوان می توانند در آنجا مشغول به کار شوند .

وی خاطر نشان کرد : روشنایی معابر و خیابان های این مناطق در دستور کار شهرداری قرار دارد و تا آخر امسال مشکل روشنایی معابر نیز حل خواهد شد .

زاده رحمانی در ادامه اظهار داشت :  مردم هادی آباد از کمبود مکان ورزشی در این منطقه رنج می برند که این مشکل هم حل خواهد شد و به زودی خانه کشتی در این منطقه دایر می شود البته ما با کمبود زمین در این منطقه مواجه هستیم و طرح های دیگر  ساخت اداره گاز ، اداره تعاون روستایی و حوزه علمیه خواهران هم در دست اقدام است و اگر در این منطقه  خیری وجود دارد دولت نیروی انسانی و هزینه فنی را تقبل می کند.

زاده رحمانی در پایان با درخواست جوانان این محله در رابطه با برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر به همت پایگاه شهید یزدانی موافق کردند و 50 درصد هزینه های این مراسم را متقبل شدند . .

 

 

 

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.