شناسه : 11332714
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس:

بخش‌های‌ خصوصی ‌‌عملکرد «ضد‌مقاومتی» به خود گرفته است/مجلس قاطعانه با‌ روزنامه هتاک «اعتماد»برخورد می کند


سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه متاسفانه امروز بخش های خصوصی عملکرد «ضد مقاومتی» به خود گرفته اند گفت: کسانی که آمار های خلاف واقع در راه اندازی چندین هزار بنگاه تولیدی در کشور ارائه می دهند ، شفاف سازی کنند.

به گزارش طنین خاتم،نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به هتک حرمت روزنامه هتاک به ساحت مقدس اهل بیت «ع» اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی قطعاً پیگیر برخوردی قاطعانه با گردانندگان این روزنامه هتاک خواهد بود.

 

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، مهریز و ابرکوه افزود: قریب بالاتفاق نمایندگان مجلس در کمیسیون فرهنگی با تنظیم نامه اعتراض آمیز به هیئت نظارت بر مطبوعات  مراتب تذکر خود را اعلام داشتند.

 

دکتر دخیل عباس زارع زاده با اشاره به اینکه موجودیت نظام اسلامی به  نهضت عاشورا گره خورده است بیان کرد: مراجع و  روحانیون جامعه و همچنین مسئولین و رسانه ها به گونه ای بصیرت افزایی کنند که که  برخی به خود اجازه ندهد  به اعتقادات مردم هتاکی کند.


وی عنوان کرد: حضرت امام«ره» در گذشته به جریانی که به حضرت زهرا«س» توهین  روا داشت را با برخورد تند و محکمی علیه این جریان محکوم کردند اما امروز شاهدیم که حساسیتی به این مسائل رنگ باخته است.

 

نماینده وسیع‌ترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس با بیان اینکه موجودیت و توان ایستادگی انقلاب برگرفته از نهضت واعتقادات به عاشورای حسینی است گفت: واقعا مغز های پوچ و گندیده  ای که به خود جرئت  بی حرمتی  با ساحت  مقدس ائمه می کنند، یا خود باخته اند یا درکی از پیوند این نهضت با مردم ندارند.

 

دکتر زارع زاده از عدم برخورد هیئت نظارت بر مطبوعات نسبت به این هتاکی اظهار تعجب کرد و گفت: هیئت نظارت بر مطبوعات یا متوجه این قضیه نیست یا خود را به خواب زده است که بایستی با تذکر آن را از خواب بیدار کرد.

 

وی خطاب به گردانندگان این رسانه هتاک یاد آور شد: رسانه هایی که به خود اجازه می دهند اینگونه  مضخرفات پلید را به چاپ رسانند نه تنها پشیزی در نزد مردم  ارزشی ندارد بلکه  گردانندگان آن موجوداتی کثیفی هستند که وابستگی و همسوسی با این نهضت ندارند .


زارع زاده در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره با اینکه متاسفانه  اراده ای در همکاری دولت و مجلس در مقاوم سازی اقتصاد وجود ندارد تاکید کرد:  بودجه امسال  کشور به گونه ای بسته شده است که چیزی به عنوان مقاوم سازی اقتصاد در نظر گرفته نشده است.

 

وی با اشاره به اینکه  بخش های خصوصی عملکردی ضد مقاومتی به خود گرفته اند افزود: خام فروشی های متمادی  و کارشکنی های  بانک توسعه ملی نیز و بوروکراسی وحشتناک  تعطیلی بنگاه های تولیدی را به بار آورده است.

 

 ادعای معجزه دولت در ادعای کاهش تورم ۴۰ درصد به کمتر از ۱۶ درصد را بی اساس خواند و گفت: گر چنیین ادعایی صحت داشته باشد و بر اساس مشاهدات و مستندات انجام شده باشد قطعاً تاثیر آن در زندگی مردم نمایان  می شود.وی با بیان اینکه متاسفانه در مایحتاج روزمره مردم شاهد کاهش قیمت نیستیم و افزایش قیمت در زندگی روزمره مردم ملموس تر است افزود: جای تاسف است که این افزایش قیمت مکرراً از طرف دولت اعمال شده است نه تولید کننده و امروز سبد خالی خانوار گویای وضعیت اقتصادی است.

 

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  بانک توسعه ملی بخش خصوصی را سرکوب کرده است و تولید کنندگان  دچار سرگردانی شدند  تاکید کرد:متاسفانه آمار های خلاف  و اینکه می گویند 8 هزار بنگاه تولیدی را افتاده است ، مردم را به شک وا می دارد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.