شناسه : 10011573
محمد مهدی مقوم در خاتم مطرح کرد ؛

با ورود نسل سوم تلفن همراه به استان يزد، سرعت اينترنت تلفن همراه افزايش پيدا می كند


محمد مهدی مقوم گفت : با ورود نسل سوم تلفن همراه به استان يزد، سرعت اينترنت تلفن همراه افزايش پيدا می كند

به گزارش خبرنگار طنین خاتم؛ مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید مخابرات شهرستان خاتم  با اشاره به اینکه تعداد منصوبه تلفن ثابت استان یزد هم اکنون 580 هزار است که از این تعداد 500 هزار شماره فعال و دایری است اظهار داشت: یزد با ضریب نفوذ 48 در جایگاه سوم از لحاظ تلفن ثابت قرار دارد در حالی که متوسط این ضریب در کشور 37 است.

البته در بخش ضریب نفوذ تلفن همراه با ضریب نفوذ بیش از 99 درصد در رتبه نخست کشور قرار داریم.

محمدمهدی مقوم گفت: در حال حاضر 96 درصد از جمعیت استان تحت پوشش تلفن سیار، 96 درصد تحت پوشش شبکه دیتا و 98.7 درصد تحت پوشش تلفن ثابت هستند.

.

مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ادامه داد: يك ميليون و ۸۰ هزار شماره تلفن همراه در استان يزد فعال است كه ۳۰۰ هزار شماره آن دائمي و ۷۸۰ هزار شماره آن اعتباري است

مقوم خاطر نشان کرد : ..با ورود نسل سوم تلفن همراه به استان يزد، سرعت اينترنت تلفن همراه افزايش پيدا می كند

مدیر عامل مخابرات استان یزد در پایان  به بیان چند مورد از مزایای طرح همسان سازی کدها که از 28 آبانماه در استان اجرایی شده است  اظهار داشت :با اجرایی شدن طرح همسان‎‎  سازی کدها، تعرفه تمامی مکالمات درون استانی به صورت شهری و براساس ثانیه‎‎ ای  محاسبه خواهد شد و دیگر هزینه مسافت و جا  جایی در قبوض اعمال نخواهد شد.

در پایان این جلسه آقای محمودی به عنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان از طرف آقای مقوم  معرفی شدند و از آقای دهقان تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.