شناسه : 32769174
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد:


معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد گفت: چنانچه در زمینه توجه دستگاه‌ها به سمن‌ها بی‌توجهی صورت گیرد و در این زمینه مشکلاتی وجود داشته باشد با مدیری که جایگاه سمن‌ها را نشناسد برخورد خواهیم کرد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از یزد آوا، معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد صبح امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان با بیان اینکه از گذشته اهتمام جدی نسبت به برگزاری این ستاد در استان وجود داشته است، گفت: شاید در ارزیابی کمی ستاد ساماندهی استان در ردیف استان‌های خوب قرار نداشته باشد اما از نظر کیفی در کمتر استانی توجه جدی دستگاه‌های استان یزد نسبت به مسائل جوانان را شاهد هستیم.

محمد علی طالبی افزود: تیم مدیریتی و دستگاه‌های متولی در استان از تیم جوان است و دغدغه جوانان را دارند و بسیاری از این مدیران از افرادی هستند که در سازمان‌های مردم نهاد فعالیت داشتند و رشد یافتند.

وی تصریح کرد: چنانچه در زمینه توجه دستگاه‌ها به سمن‌ها بی‌توجهی صورت گیرد و در این زمینه مشکلاتی وجود داشته باشد با مدیری که جایگاه سمن‌ها را نشناسد برخورد خواهیم کرد و اگر تعداد دستگاه‌های بی توجه به سمن‌ها زیاد باشد اقدام به برگزاری دوره آموزشی خواهیم کرد تا مسائل مرتبط با جوانان وسمن‌ها در آنها تبیین شود.

طالبی تاکید کرد: در شهرستان‌ها باید از سمن‌‌های فعال و حاضر در شهرستان که از جایگاه خوبی نیز برخوردارند استفاده کرد و ازآنها برای تعامل با دیگر سمن‌ها استفاده کرد و در کارگروه‌های اجتماعی نیز از آنها دعوت شود تا از نظرات آنها نیز بهره برد.

 وی با اشاره به مطرح شدن طرحی در گذشته برای واگذاری برخی مسئولیت‌ها به سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد: سازمان‌های مردم نهاد باید هر از چند گاهی گردهمایی داشته باشند و مسائل را بررسی کنند و همچنین به گونه‌ای عمل شود که مشکلی بین دستگاه‌های اجرایی و سمن‌ها وجود نداشته باشد و با توجیه شدن مسئولان ذهنیت عدم همکاری دستگاه‌ها با سمن‌ها از بین برود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.