شناسه : 11682794
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد ؛

با اجرای طرح السابقون خاطرات رزمندگان جمع آوری و به صورت کتاب به نسل جوان معرفی میشود


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد گفت: با اجرای طرح السابقون خاطرات رزمندگان جمع آوری و به صورت کتاب به نسل جوان معرفی میشود

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، سرهنگ پاسدار محمد رجبی در نشست بررسی اجرای طرح السابقون در شهرستان خاتم اظهار داشت: : نظام جمهوری اسلامی ایران پس از سپری کردن دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با اهدا صدها هزار شهید تثبیت و بیمه شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد خاطر نشان کرد: رزمندگان اسلام در آن دوره با دست خالی مقابل رژیم تا دندان مسلح بعث عراق ایستادند و با تحمل سختی های فراوان  نگذاشتند یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد.

وی اضافه کرد: همین روحیه خود باوری و شهادت طلبی مردم به خصوص جوانان این مرز بوم بود که دسیسه براندازی نظام و ضربه زدن به جمهوری اسلامی را نقش برآب می کرد و دشمن مایوس می شد.

سرهنگ محمد رجبی با بیان اینکه رزمندگان هشت ساله دفاع مقدس سرمایه گران بهایی برای مردم و مسئولین هستند تصریح کرد: در قالب طرح السابقون، از خود گذشتگی و جانفشانی آنها جمع آوری و به حافظه روشن و جاویدانه تاریخ سپره خواهد شد.

رجبی خاطر نشان کرد: طرح السابقون یک طرح کاملا استانی است و اجرای کامل این طرح مفید سه سال طول می کشد،  در این مدت  درصدد جمع آوری اطلاعات رزمندگان و چاپ کتاب برای نسل جوان خواهیم بود ..

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد خاطر نشان کرد : ما مدیون شهدا و ارزش های دفاع مقدس هستیم و امیدواریم بتوانیم با اجرای این طرح در مدت سه سال دین خود را به این عزیزان ادا کنیم . 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.