شناسه : 34415479
معاون اداره صنعت، معدن وتجارت استان یزد:


معاون اداره صنعت، معدن وتجارت استان یزد گفت: باید با توسعه زیر ساخت ها، زمینه جذب سرمایه گذاران در خاتم فراهم شود.

به گزارش طنین خاتم؛ نجاتی معاون اداره صنعت، معدن وتجارت استان یزد در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت خاتم اظهار داشت: باید صنایعی در شهرستان خاتم مستقر شود که با پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در این منطقه همخوانی داشته باشد تا زمینه توسعه فراهم شود.

نجاتی گفت: باید با توسعه زیر ساخت ها، زمینه جذب سرمایه گذاران در خاتم فراهم و اشتغال را در این منطقه گسترش دهیم.

وی حوزه صنعت، معدن وتجارت را یکی از حوزه های برخوردار عنوان و خاطر نشان کرد: باید در زمینه زیر ساخت های لازم در جهت منابع انسانی، شبکه های فضای مجازی  و سخت افزار های دیگر اهتمام ویژه داشته باشم و در این مسیر قدم برداریم.

نجاتی گفت: در سال جاری رویکرد اداره صنعت، معدن وتجارت به سمت حمایت از کالای ایرانی در حوزه های بهبود فضای کسب وکار، حمایت از تولید داخلی، توسعه اشتغال وبهره برداری از عوامل تولید به صورت بهینه است.

در ادامه این نشست فاضلی فرماندار شهرستان خاتم گفت ‌‌:با توجه به ورود صنعت به بخش کشاورزی می طلبد در حوزه صنایع تبدیلی وتکمیلی  بخش کشاورزی، صنایع کم ابخواه وصنایع ای که بتواند زنجیره تولید در شهرستان را تکمیل کند، تلاش کنیم.  

فاضلی اظهار داشت :شهرستان خاتم در حوزه صنعت  نو پا وبکر است و باید بستر ها و زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری در شهرستان فراهم شود.

فاضلی در پایان واگذاری زمین های تحت حفاظت برای ایجاد صنایع وسرمایه گذاری، تامین برق و رینگ شدن برق شهرستان به شبکه سراسری ابرکوه، گاز رسانی به واحد های صنعتی، رفع ممنوعیت حفر چاه ها وبرداشت اب از سفره های زیر زمینی، واگذاری زمین وتامین آب برای راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی، نبود قاضی تعزیرات درشهرستان، نظارت بر اماکن، برگزاری نمایشگاه های فصلی با شرایط ویژه، تامین ساختمان اداره صنعت، معدن وتجارت در شهرستان خاتم را خواستار شد .

گفتنی است در پایان از زحمات نصیری سرپرست اداره صنعت، معدن وتجارت این شهرستان تقدیر و هادی نوری بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.