شناسه : 10140449
امام جمعه هرات ؛

ایران مذاکره ای انجام نمی دهد که اسرائیل از آن راضی باشد


امام جمعه هرات گفت : ایران مذاکره ای انجام نمی دهد که اسرائیل از آن راضی باشد و طبق میل آنان صورت گیرد ایران برنامه های خود را طبق معاهدات بین الملل ژنو انجام می دهد

به گزارش طنین خاتم، امام جمعه هرات در خطبه های این هفته هرات نمازگزاران را توصیه به توجه جدی به  ایتام  و رسیدگی کردن به فقرا کرد .

حجت الاسلام محمد رضایی گفت : کسانی که  نذر و انفاقی دارند توجه داشته باشند آنان را ب نیازمندان واقعی عطا کنند  .

خطیب نماز جمعه هرات در ادامه برای همه زائرین امام حسین (ع) آرزوی سلامتی کرد و اظهار داشت : بر طبق آخرین آمارها حدود 5/1 میلیون زائر ایرانی در کربلای معلی مستقر شدند .

حجت الاسلام رضایی جنایات آمریکا در شکنجه کردن زندانیان را محکوم کرد و خاطر نشان کرد : آمریکا که خود مدعی حقوق بشر است به بدترین اعمال می زند و جای بسی تاسف دارد که به این اقدامات خود افتخار می کند .

وی در ادامه از اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا انتقاد کرد و گفت : ایران مذاکره ای انجام نمی دهد که اسرائیل از آن راضی باشد و طبق میل آنان صورت گیرد ایران برنامه های خود را طبق معاهدات بین الملل ژنو انجام می دهد .

رضایی در ادامه اظهار داشت : ایران اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد و این رژیم کافر حربی می باشد و جنگ با این رژیم جنایتکار در هر لحظه و و در مکانی  ادامه خواهد داشت .

خطیب نماز جمعه هرات در ادامه به مسائل مربوط به هرات پرداخت و خاطر نشان کرد :

عملیات روشنایی خیابان شهدا  توسط اداره برق هرات شب گذشته با پایان رسید و ما شاهد روشنایی خوبی در این خیایان هستیم .

حجت الاسلام محمد رضایی در ادامه کلنگ زنی بیمارستان 96 تختخوابی در شهرستان که توسط خیر و سرمایه گذار محترم آقای محمود نژاد زده شد را به مردم تبریک گفت و خاطر نشان کرد : امیدوارم این کلنگ زنی پایان خوبی داشته باشد و ما تا چند سال آینده شاهد یک بیمارستان با امکانات مناسب و مجهز در شان  مردمان خاتم باشیم .

رضایی در پایان از مردم و مسئولین خواست از سرمایه گزاران و خیرین محترم که درصدد آبادانی شهر برآمدند تقدیر و تشکر داشته باشند .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.