شناسه : 27651176
دغدغه مسئولان در سالی که گذشت


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد مهم‌ترین و بزرگترین چالش در حوزه کاری خود را ایجاد حس ناامنی در استان در پی چند فقره سرقت و قتل یکی از بازاریان یزد عنوان کرد.

به گزارش طنین خاتم؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در این روزهای پایانی سال 95 در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، مهم‌ترین و بزرگترین چالش در حوزه کاری خود را ایجاد  حس ناامنی در استان در پی چند فقره سرقت و قتل یکی از بازاریان یزد عنوان کرد.

محمد علی طالبی ادامه داد: چنانچه بخواهیم شاخص‌های امنیتی استان را مورد ارزیابی قرار دهیم وضعیت استان در این شاخص‌ها در طول چند سال گذشته روند رو به بهبودی داشته و ارتقا پیدا کرده است منتها نوع جنایتی که اتفاق افتاد و ظرفیت شبکه‌های مجازی که به آن دامن زدند، موجب شد که جامعه تحت تاثیر این اتفاق، دچار احساس ناامنی شد.

وی افزود: مواجه مسئولان سیاسی امنیتی استان و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی که به خوبی فعالیت خود ادامه می‌دادند با چنین اتفاقاتی آن‌ها را دچار چالش کرد که خوشبختانه بسیار خوب و سریع مرتکبین جنایت و قتل زرگر یزدی دستگیر شدند که یکی از آنها به مجازات رسید و در انتظار قطعی شدن حکم مجرم دیگر هستیم.

طالبی با اشاره به آغاز فرایند انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از پایان سال جاری ، مهم‌ترین موضوع در سال آینده را نیز مبحث برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا عنوان کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که کشور دارد حضور  با شکوه مردم در این انتخابات و برگزاری سالم و قانونمند آن با امنیت و آرامش کامل، دغدغه همه مسئولان استان به ویژه مسئولین سیاسی امنیتی است که امیدواریم مثل همیشه با همکاری مردم و التزام همه دست‌اندرکاران انتخابات و نامزدهای انتخابات به موازین قانونی از این آزمون در پیشگاه خداوند و مردم سربلند بیرون بیاییم.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.