شناسه : 12055620
نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با طنین خاتم؛

اگر تخلف شرکت تعاونی مروست ثابت شود، با آنها برخورد قانونی میشود


نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تخلف شرکت تعاونی مروست در بحث یارانه کشکش ثابت شود، با آنها برخورد قانونی میشود.

به گزارش طنین خاتم؛ در ابتدای سال جاری خبری در شهرستان خاتم  پیچید که زیاد برای کشاورزان خبر خوشحال کننده نبود و  کام این قشر زحمتکش تلخ کرد .و باعث آزرده خاطر این عزیزان شد .

خبر واریز یارانه کشمش ، یارانه کشمش که از طرف دولت برای کشاورزانی که واجد شرایط دریافت بودند به شرکت تعاونی مروست واریز شد و قرار بود که این یارانه بین کشاورزان پخش شود ولی طبق گفته مردم و مسولین این اتفاق نیفتاده است و کسانی این پول را دریافت کردند که صلاحیت آن را نداشتند .

این اتفاق واکنش های را در پی داشت از تجمع مردم در جلوی بخشداری و اعتراض این قشر زحمت کش به نحوه پرداخت یارانه تا حضور سریع و به موقع نماینده مجلس در بخش مروست برای رسیدگی به این موضوع .

به همین دلیل و برای روشن تر شدن قضیه خبرنگار طنین خاتم با حجت الاسلام زارع زاده گفتگو تلفنی انجام داد .

 

دخیل عباس زارع زاده  در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم گفت: به دلیل حساسیت این موضوع در اولین فرصت جلسه ای با حضور رئیس شرکت تعاونی و شورای شهر مروست انجام شد .

نماینده مردم خاتم در مجلس اظهار داشت : بر طبق قانون ، تمام اسناد و مدارک شرکت تعاونی مروست بررسی و در صورت تثبیت این موضوع با عوامل این قضیه برخورد جدی خواهد شد

زارع زاده خاطر نشان کرد : در جلسه که با شورا و بخشداری مروست صورت گفت قرار شد میدانی  این موضوع بررسی و راست آزمایی انجام و پرداخت یارانه بر طبق هکتار زمین به کشاورز اختصاص داده شود .

دخیل عباس زارع زاده گفت: نماینده تام الاختیار بنده بر کل جریانات نظارت دارد و و طی چند روز آینده تکلیف مشخص خواهد شد و کشاورزان به حق خود خواهند رسید و اگر ثابت شود تخلفی در این زمینه صورت گرفته است با عوامل آن برخورد قانونی خواهد شد .

زارع زاده در پایان از کشاورزان خواست سعه صدر داشته باشند و بدانند ما از حقشان دفاع خواهیم کرد .

آقای قانع عضو شورای مروست نیز صحبت های حجت الاسلام زارع زاده را تکرار و گفت : موضوع یارانه کشمش  تا 25 فروردین ماه مشخص خواهد شد .بر طبق راست آزمایی صورت گرفته کشاورزان به حق خود خواهند رسید .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.