شناسه : 34446963
با حضور مدیر کل امور روستایی وشوراها؛


اولین همایش علمی و آموزشی شوراها و دهیاران با حضور مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد، امام جمعه، فرماندار خاتم و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در محل کانون آیت الله خاتمی هرات برگزار شد.

به گزارش طنین خاتم؛ یارمند مدیرکل امور روستایی وشوراها استانداری استان یزد در این همایش با بیان اینکه شوراها مظهر مردم سالاری دینی هستند اظهار داشت: اعضای شوراها میتوانند در استای انجام وظایف خود خدمات بسیار زیادی به مردم ارائه دهند و باید با مردم در تمام عرصه ها مشارکت داشته باشند.
 
مدیرکل امور روستایی وشوراها استانداری استان یزد انگیزه افزایی و حس اعتماد را مهمترین هدف برگزاری این همایش در شهرستان خاتم عنوان کرد.
 
در ادامه فاضلی فرماندار شهرستان خاتم ضمن گرامیداشت 9 اردیبهشت ماه به نام روز شوراها و دهیاران مهمترین وظیفه شوراها را قانونمندی عنوان و تاکید کرد:شوراها بازوهای پرتوانی برای دستگاه های اجرایی شهرستان باشند.
 
فاضلی  افزود :همه باید قوانین ومقررات را مد نظر قرار داده و با همدلی و یکرنگی درجهت اهداف مهم نظام یعنی خدمت رسانی به مردم و جامعه گام برداریم. 
 
در ادامه حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعی ازبرگرفته شده از خود مردم که با ا نتخاب خود مردم بعنوان خدمتگزار معرفی می شوند.
 
حجت الاسلام جعفری افزود: شورا ها هم بازویی برای دولت وهم خادمی برای ملت و یک واسطه ی بین مسئولین اجرایی و مردم است که نیازهای مردم را اولویت سنجی وپیگیری می‌کند.
 
امام جمعه هرات گفت: شوراهای شهر و روستا شهرستان بعنوان امین و خادم مردم برگزیده شده اند می‌توانند از این مسئولیت سر افراز بیرون بیایند. 
 
در پایان شکاری رئیس شورا اسلامی شهرستان اظهار داشت: مهمترین اهدافی که شوراهای اسلامی شهر و روستا  شهرستان خاتم دنبال می‌کنند تلاش درجهت ارتقاء جایگاه شوراها ی شهرستان خاتم در سطح شهرستان می باشد.
 
وی افزود: امید است با همکاری وانسجام مسئولان، شوراها ومردم شهرستان خاتم  قدم های مثبتی را در راستای توسعه و رشد شهرستان خاتم برداریم.
 
در پایان از اعضا  شوراهای  اسلامی، شهردار و دهیاران شهرستان خاتم تجلیل بعمل امدرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.