شناسه : 11235970

اولین سفر شهرستانی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد به خاتم


مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد و جمعی از کارشناسان این اداره کل روز چهارشنبه 29 بهمن با حضور در شهرستان خاتم از کتابخانه‌های این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش طنین خاتم، "رقیه دوست فاطمی‌ها" در نخستین سفر شهرستانی خود با حضور در شهرستان خاتم، از 6 باب کتابخانه عمومی این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک با روند فعالیت‌ها و برنامه‌های این کتابخانه‌ها آشنا شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور در کتابخانه‌های "شهید صدوقی" و "شهید تاج فیروزه" شهر مروست، "ولیعصر(عج)" و "امام حسین(ع)" شهر هرات و کتابخانه‌های روستایی "چاهک" و "ترکان و هرابرجان"، با کتابداران و جمعی از اعضای این کتابخانه‌ها به گفتگو نشست.

شرکت در پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی خاتم و دیدار با فرماندار این شهرستان، از دیگر برنامه‌های این سفر بود.

در دیدار دوست فاطمی‌ها و "زاده‌رحمانی" فرماندار خاتم، در خصوص ساماندهی وضعیت کتابخانه شهید صدوقی مروست، اختصاص بخشی از تجهیزات رایانه‌ای کتابخانه‌های شهرستان از محل کمک‌های فرمانداری و همچنین بهبود وضعیت فضای سبز کتابخانه‌ها بحث و تبادل نظر شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همچنین در بازدید از کتابخانه‌های خاتم، با اعضای کودک حاضر در کتابخانه گفتگوی گرم و صمیمی داشت و در پایان نیز به آنها کتاب اهدا کرد.

شهرستان خاتم هم‌اکنون دارای 7 باب کتابخانه عمومی است که از این تعداد 4 باب شهری و 3 باب نیز روستایی و 4 هزار و 228 نفر نیز عضو این کتابخانه‌ها هستند.

 

 

منبع: روابط عمومی اداره کل

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.