شناسه : 13313578
فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسبج خاتم در یادواره شهدا عنوان کرد ؛

انقلاب اسلامی ایران ریشه در مکتب عاشورا دارد / هدف از ایجاد داعش ضربه زدن به ایران است


فرمانده سابق ناحیه خاتم انقلاب اسلامی را نشات گرفته از مکتب عاشورا دانست و اظهار داشت: ملت ایران با تاسی از فرهنگ شهادت مقابل دشمنان خواهد ایستاد .

به گزارش طنین خاتم، سرهنگ عطایی در یادواره شهدای فتح خرمشهر روستای هاشم آباد و سلیم آباد انقلاب اسلامی را نشآت گرفته از مکتب عاشورا دانست واظهار داشت :  ملت ایران با تاسی از فرهنگ شهادت مقابل دشمنان خواهد ایستاد .

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج  با بر شمردن  جایگاه و منزلت شهدا به حادثه عاشورا  اشاره  و گفت : سرآمد و الگوی شهدای جنگ تحمیلی حضرت ابوالفضل ( ع ) بود .

وی در بخش دیگری از سخنان خود هدف از تشکیل گروهک های تکفیری را وارد آوردن ضربه به جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی ایران ریشه در مکتب عاشورا دارد و این مکتب شکست ناپذیر است .

سرهنگ عطایی گفت: ملت ایران با اقتدار ، ایثار و از خودگذشتگی برای احقاق حقوق خود مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد و آنچه که امروز باید به دنبال آن باشیم تاسی از فرهنگ شهادت ، فرهنگ علوی و فاطمی است که می تواند ما را به آرمان هایمان نزدیک کند .

 

گفتنی است به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر و به یاد شهدای عملیات بیت المقدس از شهرستان خاتم  مراسم یادواره شهدای فتح خرمشهر در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) روستای هاشم آباد برگزار شد


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.