شناسه : 11760304
بخشدار مرکزی خاتم مطرح کرد ؛

آمادگی دهیاران خاتم جهت هرگونه خدمات رسانی به مسافران نوروزی


بخشدار مرکزی خاتم در جلسه دهیاران روستاهای بخش مرکزی خاتم و کمیته امور دهیاریهای ستاد هماهنگی خدمات سفر گفت:دهیاران شهرستان خاتم جهت هرگونه خدمات رسانی به مسافران نوروزی آمادگی دارند.

به گزارش طنین خاتم؛ در این جلسه جواد میربهبودی با اشاره به اینکه سال 93 سالی موفق و پربرکت برای روستاهای بخش مرکزی بود به بیان عملکرد بخشداری در این سال پرداخت.

 وی اضافه کرد: بیشترین اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران روستایی می باشد و تمام این اقدامات را مرهون حمایتهای بی دریغ فرماندار، مدیرکل امور روستایی و همکاری ادارات ومشارکت دهیاران می باشیم.

میربهبودی همچنین از همه مسئولین ودهیاران در کمک به توسعه عمران وآبادانی روستاها تشکر و قدردانی کرد.

بخشدار مرکزی خاتم همچنین با تاکید بر آمادگی دهیاران در ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی در سطح روستاها، شرح وظایف کمیته امور دهیاریها و ستاد هماهنگی خدمات سفر در سال 94 را بیان کرد و از دهیاران خواست ضمن نظارت در اجرای خدمات رسانی مطلوب به مهمانان نوروزی، هماهنگی لازم رابا سایر کمیته های مختلف ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان داشته باشند و از اقداماتی که در این ایام صورت می گیرد مستندسازی نمایند.

جواد میربهبودی اظهار داشت: دهیاران برای سال 94 در راستای رفع مسائل و مشکلات در روستاها برنامه ریزی کنند و طبق برنامه به پیش بروند.

در ادامه این جلسه دهیاران، مسئول مالی دهیاریها و مدیر عامل شرکت دهیاران گزارشی از عملکرد یکساله ارائه و در این خصوص از بخشدار مرکزی تشکرکردند.

گفتنی است در پایان این جلسه هدایایی به دهیاران شهرستان خاتم تقدیم و از آنها تقدیر به عمل آمد.

 

 

منبع: روابط عمومی فرمانداری خاتم


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.