شناسه : 15214855
امام جمعه هرات:

اقدامات صورت گرفته دولت تدبیر و امید در شهرستان قابل قبول، ولی کافی نیست


امام جمعه هرات گفت: کارهای که توسط دولت تدبیر و امید در شهرستان صورت گرفته قابل قبول است اما این برای یک شهر محروم که سالها مورد بی توجهی قرار گرفته است کافی نیست .

به گزارش طنین خاتم، امام جمعه هرات در خطبه های این هفته به اهمیت علم و دانش  پرداخت .

" حجت الاسلام محمد رضایی " گفت: سعی کنید در مجالس، هیئت ها و کانون های مساجد به علم و تقوا بپردازید .

رضایی به نشست مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: رهبری سخنانی را در این جمع مطرح کردند که ساعت ها نیاز به تجزیه و تحلیل دارد و مهمترین سخنان ایشان در باره نفوذ دشمن و آگاهی مردم در این زمینه بود  .

خطیب نماز هرات هشدار داد که دشمن در حال فعالیت در زمینه فرهنگی و عقیدتی  است و می خواهد نسل امروز ما را به انحراف بکشاند.

وی گفت:  این وظیفه والدین است که  فرزندان خود را با آگاهی و تربیت اسلامی بزرگ کنند .

رضایی بر اهمیت شورای نگهبان تاکید و اظهار داشت: شورای نگهبان از هرج و مرج در جامعه جلوگیری میکند و باعث میشود افراد نا اهل و فاسد به بدنه کشور نفوذ پیدا نکنند .

وی با اشاره به اهمیت بخش تعاون در اقتصاد مقاومتی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مقاوم سازی اقتصاد به کمک  اقتصاد مقاومتی، بخش تعاون نقش کلیدی در این زمینه دارد.


 حجت الاسلام محمد رضایی از صحبت های فرماندار به مناسبت هفته دولت در نماز جمعه هفته گذشته تشکر و افزود: کارهای که توسط دولت تدبیر و امید در شهرستان صورت گرفته قابل قبول است اما این برای یک شهر محروم که سالها مورد بی توجهی قرار گرفته است کافی نیست .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.