شناسه : 13373191
کارشناس مسایل سیاسی خاتم:

آقای رئیس جمهور ! اقلیت و اکثریت کردن جامعه بر خلاف همدلی و همزبانی است


یک کارشناس مسایل سیاسی شهرستان خاتم با اشاره به سخنان روحانی در جمع مردم استان تهران گفت: جناب آقای رئیس جمهور خوب است تا حدی به حرف های خودتان ملتزم باشید و افرادی که اهل انتقاد از دولت برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی هستند را با جملات تند نخواهید از دور خارج کنید بلکه با منطق و استدلال و تدبیر راه آینده ایران اسلامی را برای آن ها ترسیم کنید.

به گزارش طنین خاتم، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه خاتم در جمع پرسنل این ناحیه با اشاره به سخنان ریاست محترم جمهوری در جمع مردم شهرستان های استان تهران گفت : جناب آقای رئیس جمهور شما که می فرمائید :" با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه و کشور حل و فصل نخواهد شد و دوران خشونت و افراطی گری به سر آمده و همه باید با منطق ، استدلال و تدبیر راه آینده خود و مسیر توسعه آن را به خوبی طی کنیم " پس خوب است تا حدی به حرف های خودتان ملتزم باشید و افرادی که اهل انتقاد از دولت برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی هستند را با جملات تند نخواهید از دور خارج کنید بلکه با منطق و استدلال و تدبیر راه آینده ایران اسلامی را برای آنها ترسیم کنید .


حجت الاسلام والمسلمین علی شیخ زاده در ادامه خاطر نشان کرد : آقای رئیس جمهور گروهی که شما آنها را اهل خشونت می خوانید خشونت آنها با دشمنان و معاندین نظام می باشد نه با دوستان و این رفتاری کاملا مقدس و مورد تائید آیات و روایات می باشد . آنهایی که جان در طبق اخلاص گذاشته و برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی با دشمنان در جنگ نرم و سرد در حال مجاهده هستند .


آقای رئیس جمهور دو قطبی کردن جامعه به عنوان اکثریت و اقلیت اولا بر خلاف نامگذاری امسال مقام عظمی ولایت به همدلی و هم زبانی است و ثانیا اکثریت و اقلیت معیار و ملاک صحیحی در جهت شناخت حقانیت و بطلان کلام نمی باشد . 

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.