شناسه : 12036477
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاتم؛

افزایش 50درصدی کشفیات سرقت و عدم تصادفات منجر به فوت در ایام نوروز خاتم


فرمانده نیروی انتظامی خاتم در مورد تصادفات درون شهری و برون شهری ایام نوروز گفت : خوشبختانه در ایام نوروز تصادف منجر به فوت و جرح نداشتیم .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، فرمانده نیروی انتطامی شهرستان خاتم درجلسه ای که با حضور فرماندار تشکیل شد  به اقداماتی که از طرف این اداره  در ایام نوروز در سطح شهرستان انجام شده است اشاره کرد.

سرهنگ صالحی اظهار داشت :  در ایام تعطیلات نوروزی امسال  با توجه به برنامه ریزی های خوبی که از طرف فرماندهی نیروی انتطامی صورت گرفت از لحاظ امنیتی ، خوشبختانه از وجه بالایی برخوردار بودیم و کمترین مشکلات و جرایم را در سطح شهرستان داشتیم .و در زمینه سرقت در این 15 روز سرقتی گزارش نشد فقط  شهرستان  یک مورد داشتیم که مربوط به سال 93 بود که در سامانه ثبت شده بود  که سارق دستگیر شد و به مقامات قضایی تحویل داده شد . و 50 درصد افزایش کشف سرقت در ایام نورز در سطح شهرستان  داشتیم .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : در سیزده فروردین که شهر خلوت بود با گشت زنی مرتب در سطح شهرستان امنیت خوبی برقرار شد  که خوشبختانه هیچ مورد تخلفی در این روز گزارش نشد .

فرمانده نیروی انتظامی خاتم در مورد تصادفات  درون شهری و برون شهری ایام نوروز گفت : خوشبختانه در ایام نوروز تصادف منجر به فوت و جرح نداشتیم   .

سرهنگ صالحی اظهار داشت : در سال جاری که به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده است نیروی انتظامی برحسب ماموریت داتی و وطیفه ای که بر عهده دارد باید  با مردم کاملا همدل و مشارکت داشته باشد تا بتواند امنیت اجتماعی را تامین کند .

وی گفت: سال گدشته  در مورد اتباع بیگانه اقدامات خوبی انجام شد و ما از نظر طرد اتباع در استان مقام اول را داشتیم و باید امسال نیز  اتباع بیگانه ای که در سطح شهرستان وجود دارند به طور دقیق ساماندهی شوند و افرادی که باید طرد شوند هرچه زودتر به اردوگاه تحویل داده شود .

سرهنگ صالحی در پایان گفت : نیروی انتظامی شهرستان خاتم از هم اکنون برای انتخابات مجلس آمادگی دارد و سعی داریم با حفظ امنیت در این راستا انتخابات سالم در شهرستان رقم بزنیم .

در ادامه فرماندار خاتم مهندس محمد زاده رحمانی ضمن تشکر از زحمات پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی اظهار داشت : مطلوب بودن شاخص ها و مولفه های امنیتی شهرستان خاتم مدیون تلاش و دلسوزی پرسنل ناجاست .

زاده رحمانی در ادامه گفت : اولویت کاری در سال 94 همانند سال گذشته حول محور صنعت است  و توسعه صنعت در دو بخش کشاورزی و راه متمرکز شده است  و از چند روز آینده روکش جاده مروست به علی آباد شروع می شود .

 

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.