شناسه : 39093070
در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد صورت گرفت

اعطای 288 وام اشتغال‌زایی در شهرستان خاتم


میربهبودی فرماندار شهرستان خاتم از اعطای 288 وام اشتغال‌زایی در این شهرستان در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.

به گزارش طنین خاتم، جواد میربهبودی فرماندار شهرستان خاتم در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های خاتم، مهریز، بافق و یزد دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد، گفت: 30 عنوان برنامه در شهرستان خاتم ویژه کنگره 4 هزار شهید استان یزد در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی‌شده است.

وی اضافه کرد: محرومیت‌زدایی، رفع مشکلات مسکن محرومین، اشتغال‌زایی، بیمه و رفع مشکلات معیشتی از جمله مواردی بود که در شهرستان خاتم از ابتدای سال برنامه‌ریزی شد تا با نام و یاد شهدای والامقام خدمات ارزنده‌ای انجام گیرد.

میربهبودی ادامه داد: تعمیر 40 واحد مسکن محرومین شهرستان خاتم، تهیه 3 هزار متر کاشی و سرامیک جهت بهسازی و تعمیر منزل محرومین شهرستان، تهیه 25 تن ماسه و سیمان و آجر و دیگر مصالح ساختمانی با مشارکت خیرین و کمیته امداد شهرستان خاتم در طرح بهسازی منزل مسکونی مورداستفاده قرار گرفت.

فرماندار شهرستان خاتم با اشاره به اینکه 3 هزار و 700 بسته معیشتی و غذایی بین خانواده‌های محروم شهرستان خاتم توزیع شد، اذعان داشت: توزیع 580 بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند شهرستان، تهیه 3 هزار دست لباس ویژه محرومین، تهیه و توزیع 400 کیسه آرد بین خانواده‌های نیازمند شهرستان خاتم و پرداخت 288 وام اشتغال‌زایی از جمله برخی از اقدامات صورت گرفت در جریان کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان خاتم تا به امروز است.

 

شهرستان خاتم 115 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد

عباس باقری فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خاتم در این نشست با بیان اینکه پس از اعلام برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان یزد، در شهرستان خاتم جلسات تشکیل و کمیته‌ها مشخص شدند، افزود: پس از توجیه اعضای کمیته‌ها، دبیران مشخص و فعالیت به‌صورت جدی در شهرستان خاتم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آغاز شد.

وی با بیان اینکه شهرستان خاتم 115 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد، گفت: برگزاری یادواره شهدای شهرستان خاتم، برگزاری یادواره شهدای بخش‌ها، محلات و روستاهای شهرستان خاتم، تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و برگزاری سه‌شنبه‌های شهدایی از طریق فضای مجازی از جمله اقدامات در شهرستان خاتم بود.

باقری به برگزاری شب‌شعر با موضوع ایثار و شهادت در شهرستان خاتم اشاره کرد و افزود: بروزرسانی تابلوهای شهدای شهرستان خاتم، برگزاری ختم‌های صلوات و قرآن کریم و دعای هفتم صحیفه سجادیه در شهرستان، تولید بیش از 100 کلیپ ویژه شهدا و پخش در فضای مجازی، فضاسازی مدارس شهرستان خاتم به رنگ و بوی شهدایی و اعزام 135 نفر به اردوی زیارتی سردارها از دیگر اقدامات انجام‌گرفته در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان خاتم بود.

انتهای پیام/خ
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.