شناسه : 21106094
معاون سیاسی استاندار یزد مطرح کرد:


معاون سیاسی استانداری گفت::بخشداران بايد توان خود را براي استفاده از ظرفيت روستاها در صنايع تبديلي و دستي، كشاورزي، معادن بكار گيرند تا شاهد رونق اقتصاد روستايي و ايجاد اشتغال و كاهش مهاجرت روستاييان به شهرها باشيم.

به گزارش طنین خاتم؛ معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استانداری یزد در جلسه تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان خاتم اظهار داشت: وظیفه بخشدار برقراری ارتباط با مردم است چرا که او نزدیکترین عضو دولت به مردم و دارای ارتباط تنگاتنگ با آنهاست و از این جهت نقطه اتصال مناسبی بین دولت و مردم است.

محمد علی طالبی  گفت: بخشداران در قلمرو مأموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی كشور و در ارتباط با ادارات مؤسسات و شركت های دولتی،شورای اسلامی شهر و شهرداری و مؤسسات عمومی غیر دولتی را عهده دار خواهند بود.

وی افزود: توجه به ارتقای بنیه اقتصادی روستاها،  توجه به اشتغالزایی و ایجاد کانون های اشتغال در روستاها از وظایف مهم و اساسی یک بخشدار کار آمد است.

معاون سیاسی استانداری خاطر نشان کرد: دهياران، اعضاي شوراها و بخشداران بايد توان خود را براي استفاده از ظرفيت روستاها در صنايع تبديلي و دستي، كشاورزي، معادن بكار گيرند تا شاهد رونق اقتصاد روستايي و ايجاد اشتغال و كاهش مهاجرت روستاييان به شهرها باشيم.

 

در پایان مراسم با اهدای لوحی از زحمات "جواد میر بهبودی" بخشدار قبلی تقدیر به عمل آمد و "محمد کاظمی نسب" به عنوان بعنوان بخشدار جدید مرکزی معرفی شد.


انتهای پیام// ف.ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.