شناسه : 14768611
امام جمعه هرات ؛

اسرائیل در منطقه یک غده ی بدخیم سرطانی است / پیروزی «حزب الله» پیروزی قدرت ایمان بود


امام جمعه هرات با اشاره به 23مرداد و روز مقاومت اسلامی گفت: پیروزی و مقاومت اسلامی مردم لبنان در جنگ 33 روزه نشان داد قدرت ایمان می تواند همه قدرت های مادی را باعزم و اراده آهنین نابود کند.

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات، در خطبه اول  نمازگزاران را به بصیرت و آگاهی دعوت کرد .

" حجت الاسلام محمد رضایی" اظهار داشت : جوانان باید نسبت به نیرنگ های دشمن توجه لازم را داشته باشند و  به دوستی های دشمن تکیه نکنند .

امام جمعه هرات به روایتی از امام علی (ع) اشاره و گفت: امام علی (ع) میفرماید : من شما را دعوت به جنگ نمی کنم ولی هر که شما را به جنگ فرا خواند در مقابل آنان بایستید  .

رضایی افزود: دین اسلام به ما می‌گوید در مقابل ظلم و ظالم بایستید، آمریکا باید بداند که فرهنگ ما مقابله با ظالم را واجب دانسته، و به گفته مقام معظم رهبری ایران با تمام توان در مقابل استکبار جهانی ایستادگی خواهد کرد .

خطیب نماز جمعه هرات گفت: تا وقتی دشمن بر روی زمین فساد و ظلم میکند ما مسلمانان وظیفه داریم در همه حال و هر زمان مقابل انان ایستادگی کنیم .

وی در ادامه خطبه ها با اشاره به  23مرداد و روز مقاومت اسلامی گفت: پیروزی و مقاومت اسلامی مردم لبنان در جنگ 33 روزه نشان داد قدرت ایمان می تواند همه قدرت های مادی را باعزم و اراده آهنین نابود کند..

رضایی از اسرائیل به عنوان یک غده بدخیم سرطانی در منطقه نام برد و اظهار امیدواری کرد با تلاش و مقاومت مردم مسلمان  به زودی این رژیم نابود خواهد شد  .

امام جمعه هرات 25 تیر را سالروز ولادت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت عنوان و خاطر نشان کرد : پایان این دهه ولادت شکوهمند امام هشتم شیعیان است و روز ولادت این بانوی اسلام به نام روز دختر نامگذاری شده است.

وی گفت: دختران مادارن بالقوه جامعه می باشند، آنان باید به عنوان مادران و جامعه سازان آینده آگاهی و بصیرت خود را نسبت به دنیا و جامعه اسلامی بالا ببرند.

حجت الاسلام محمد رضایی در پایان 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور را گرامی داشت.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.