شناسه : 11204330
وقتی که حامی فتنه، تبار شناس انقلاب می شود

از تاختن به شورای نگهبان تا دلسوزی برای فتنه گران!


جلایی پور در همایش تبارشناسی انقلاب اسلامی در یزد ضمن محکوم کردن نظام به نقض قانون اساسی در حصر فتنه گران گفت:اگر شورای نگهبان احتمال می داد روحانی در انتخابات 92 رای می آورد او را هم رد صلاحیت می کرد.

به گزارش طنین خاتم،  شامگاه سه شنبه، همایش تبارشناسی انقلاب اسلامی و نسل های آن  در دانشگاه یزد در حالی  برگزار شد که از ورود عکاس یزدرسا به همایش ممانعت شد!

 

شنیده های حاکی از آن است  که  این همایش ورودی به مبحث اصلی  تبارشناسی انقلاب نداشت  بلکه محفلی  سیاسی در محکوم کردن جبهه اصول گرایی ومعرفی دولت روحانی به  دولتی توسعه گرا بود.

 

مسئولین این همایش با استقبال بسیار کم دانشجویان در همایش مواجهه شدند و قصد داشتند با جابه جایی و چیدمان خاص حاضرین این نکته را کتمان کنند که البته موفق نبودند.

 

اگر چه برخی از مسئولین  با حضور در این همایش  همراه فتنه گران بودند اما  گویا این مسئولین فراموش کردند از درون همین نظام به این مقام رسیده اند و اینک  قصد سوء استفاده از موقعیت خود را دارند جای بسی تعجب است.

 

به گفته ی یک منبع آگاه جلایی پور در این همایش با محکوم کردن نظام به نقض قانون اساسی در حصر فتنه گران خواستار رفع حصر سران فتنه شد و با تاختن به ماهیت شورای نگهبان سعی در زیر سوال بردن قوانین نظام جمهوری اسلامی داشت.

 

وی ممنوع التصویر بودن سید محمد خاتمی را نشانه ترس از نفوذ کلام وی در جامعه دانست و گفت: اگر شورای نگهبان احتمال می داد روحانی در انتخابات 92 رای می آورد او را هم  رد صلاحیت می کرد. 


گفتنی است که تشکل توسعه و اعتدال در دعوت از معاندان نظام و حامی فتنه گذشته درخشانی دارد ولی بسی جای تاسف است که هیئت سه نفره تایید کننده مدعوین به حظور چنین عناصر فتنه گری چراغ سبز نشان می دهد البته برخی شواهد از تحت فشار بودن آنها در تایید این گونه حرکات حکایت دارد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.