شناسه : 36070315
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم خبر داد

اجرای بیش از ۷۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در شهرستان خاتم


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم از اجرای بیش از ۷۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در این منطقه خبر داد.

به گزارش طنین خاتم؛ سرهنگ دوم پاسدار عباس باقری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا به ویژه شهدای انقلاب اسلامی  و با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: ایام الله دهه مبارک فجر یک نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در ادامه با اشاره به گوشه‌ای از دستاورد‌های انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف، علمی، سازندگی، دفاعی، اموزشی و... چهل سال ایستادگی و مقاومت این انقلاب در برابر دشمنان را یک امر بسیار مهم بر شمرد و عنوان کرد: دشمن در طول این چهل سال به شیوه‌های مختلف در صدد سنگ اندازی در مسیر توسعه و پیشرفت این انقلاب بوده و هست و امروز که در استانه چله انقلاب قرار داریم دشمنان مایوس‌تر از گذشته بر عزم و اراده ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی پی برده اند.
 
وی  با بیان اینکه این انقلاب متعلق به همه احاد مردم است افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگویی در حال صادر شدن به سراسر جهان است و باید دستاورد‌های عظیم این انقلاب اسلامی به نسل‌های جدید منتقل شود.
 
سرهنگ باقری برگزاری رژه موتوری، گلباران تمثال حضرت امام رحمه الله علیه، برگزاری اردو‌های جهادی، برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع دستاورد‌های انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، برگزاری کرسی‌های تلاوت، یادوراه شهدا، دیدار با امام جمعه، صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را از مهمترین برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان خاتم عنوان کرد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.