شناسه : 14724488
شعر فتنه گران در مدح روباه پیر؛

آب و هوای لندن چرا به فتنه گران می سازد!


در تاریخ کهن ایران هر اتفاق ناخوشایند و فتنه ای افتاده است یک سرش به انگلستان ربط داشته است و هرکسی به مردم و این کشور خیانت کرده است ابتدا سر از لندن درآورده است و تاریخ ملت از این افراد زیاد به خود دیده است.

به گزارش  طنین خاتم، مهناز هدایتی شاعر و فتنه گری که بعد از سرودن شعر در مدح ملکه انگلیس تقدیرنامه گرفت اینبار برای دیوید کامرون متنی به اسم شعر منتشر کرده است.

بنا بر این گزارش اینکه چرا لندن همیشه ماوا و پناه فتنه گران از اصلاح طلب گرفته تا کارگزارانی ها و فتنه گران و بی عفت ها و... بوده همیشه برای مردم ایران جای سئوال بوده است و اینکه چرا آب هوای لندن همیشه به این افراد می سازد!

به گزارش خبرنگار عصر امروز در تاریخ این ملت هر اتفاق ناخوشایند و فتنه ای افتاده است یک سرش به انگلستان ربط داشته است و هرکسی به مردم و این کشور خیانت کرده است ابتدا سر از لندن درآورده است و تاریخ ایران از این افراد زیاد به خود دیده است.

و در دنیای امروز نیز دولت خبیث انگلستان همیشه یک پای ویرانی و جنگ و تحریم برای مردم کشورها بوده است چه در دوران قدیم که این کشور مردم دیگر را مستعمره خود می کرد و آنها را خوار و ذلیل می نمود چه الان که با حمایت از گروهکهای تروریستی نظیر منافقین، ریگی، داعش، طالبان و رژیم غاصب صهیونیستی بر سر مردم جهان کوهی از خشونت و جنگ داخلی به ارمغان آورده است و یا با تحریمهای گوناگون مردم آزادیخواه کشورها را دچار بحران و مشکلات می نماید.

و اما در این سو فردی فتنه گر با این همه جنایت که دولت خبیث انگلیس در حق مردم خودش و مردم جهان مرتکب شده است آنها را نادیده می گیرد و برای قاتل کودکان و حامی جانیان چنین شعری می سراید:
"دیوید کامرون تو  یک قهرمانی تو یک قهرمانی!
قهرمانی که باید باور کند قهرمان هست!
قهرمانی که  مثل یک کوه در میان طوفانها می ایستد
و....."
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.