شناسه : 10368185
تهیه کننده «قلاده های طلا »

«قلاده های طلا» سکوت فضای فرهنگی نسبت به فتنه را شکست/قسمت دوم «قلاده های طلا» به دلایلی تهیه نشد


تهیه کننده «قلاده های طلا»، حمایت های همه جانبه دولت را در تصویر سازی وقایع فتنه 88 ضروری برشمرد و گفت: سکوت فرهنگی را در بازخوانی علل شکل گیری فتنه 88 شاهد هستیم.

به گزارش طنین خاتم ،محمد خزایی در مصاحبه با «دیارباران»، 9 دی روز بصیرت و میثاق با رهبری را نقطه عطف انقلاب اسلامی و جریان بصیرت بخشی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: ملت ایران در طول تاریخ آگاهانه پای ارزش های انقلاب ایستادند و درس خوبی به دشمنان داخلی و خارجی نظام دادند.


تجزیه طلبی و ایالتی کردن ایران، تفکر عقبه فتنه 88


وی با تشریح تفکر نهفته در عقبه فتنه 88، تصریح کرد: سران فتنه و وابستگان به آنها با اندیشه تجزیه طلبی و تقسیم بندی کشور به ایالت های مختلف، فضایی ملتهب را در بستر و جریان فتنه 88 فراهم کرده و آن را تا سر حد بر اندازی نظام جمهوری اسلامی ایران مدیریت کردند.


جای ژانر استراتژیک در سینمای ایران خالی است


تهیه کننده «قلاده های طلا»، با اشاره به لزوم بازخوانی علل شکل گیری فتنه 88 و بررسی حماسه 9 دی، حمایت های همه جانبه دولت را در تصویر سازی اینگونه اتفاقات کشور و رو نمایی از نقش استکبار جهانی در رخدادهای ایران اسلامی را لازم و ضروری برشمرد.


وی با بیان اینکه جای ژانر استراتژیک در سینمای ایران خالی است، اضافه کرد: باید پیام های ساطع شده داخلی و خارجی از عمق فاجعه فتنه 88 را از طریق سینما و تلویزیون برای جامعه تصویر سازی کرد.

 


تهیه کننده «قلاده های طلا» با تأکید بر اینکه مدیریت فرهنگی از بازخوانی علل فتنه 88 غافل است و با اشاره به تبلیغات منفی رسانه های غربی در تصویر سازی تحریفی فتنه 88، ابراز کرد: فتنه 88 رخدادی است که با گذشت دهه ها از اذهان ملت ایران پاک نمی شود.


خزایی با بیان اینکه دلایل سکوت خبری و رسانه ای را در مورد بازخوانی فتنه 88 نمی دانم، گفت: در شرایط فعلی سکوت فرهنگی را در این رابطه شاهد هستیم.


وی ادامه داد: ثبت و ضبط تولیداتی با محتوای رخداد های تاریخ انقلاب اسلامی سند روشنفکری است.


«قلاده های طلا» سکوت فضای فرهنگی نسبت به فتنه را شکست


خزایی با اشاره به اینکه «قلاده های طلا» به عنوان سند روشنگری در سینمای ایران است، گفت: این فیلم تا حدودی سکوت فضای فرهنگی را در قبال فتنه 88 شکست.


قسمت دوم «قلاده های طلا» به دلایلی تهیه نشد

 

تهیه کننده «قلاده های طلا»، اظهار کرد: دنبال قسمت دوم ساخت این مجموعه بودیم ولی به دلایلی این اتفاق نیفتاد و امیدواریم فضای تولید این قسمت از «قلاده های طلا» فراهم شود تا از پایان این قصه رمز گشایی شود.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.