شناسه : 10547517
عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس در گفتگو با یزدرسا:

«شخصی کردن 9 دی‌» بازی در زمین دشمن است/ «علی مطهری» پازل دشمن را تکمیل نکند


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه عده ای از افراد بازی‌خورده متهور در حال تکمیل پازل دشمن هستند گفت: متأسفانه اینگونه افراد در این راه از تعرض به نهادهای رسمی و قانونی و اختیارات آنها ابایی ندارند.

fبه گزارش طنین خاتم، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاریزدرسا با اشاره به اینکه برخی نگاه کاسبانه ای به فتنه گران دارند اظهار داشت: عده‌ای به بهانه محاکمه  و اعدام سران فتنه درصددند  فتنه دیگری را در جامعه رقم زنند.

 

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس بابیان اینکه شخصی کردن 9 دی‌ماه بازی در زمین دشمن است خاطرنشان کرد: چرا برخی علی‌رغم روشنی ابعاد فتنه در جامعه  بر خواسته معاندین نظام پافشاری می‌کنند!؟

 

الیاس نادران بابیان اینکه اینگونه افراد بازی‌خورده متهور در حال تکمیل  پازل دشمن هستند تأکید کرد: متأسفانه  اینگونه افراد در این راه از تعرض به نهادهای رسمی و قانونی و اختیارات آنها ابایی ندارند.

 

وی درادامه با انتقاد ازعملکرد دولت درعرصه اقتصادی تصریح کرد: دولت بدون توجه به طرح اقتصاد مقاومتی بارانت سیاسی همایش اقتصادی برگزار کرد.

 

ناردان بابیان اینکه دولت ‫به وظایف خود در خصوص هدفمندی یارانه‌ها و پول‌شویی عمل نکرد افزود: با جوسازی نمی‌توان با فساد مبارزه کرد و اگر فردا بدتر از بابک زنجانی درآمد چه می‌کنید؟

 

وی بابیان اینکه دوقطبی کردن اقتصاد برای کشور دستاورد مطلوبی نخواهد داشت اضافه کرد: ‫برخی اقتصاد کشور را به مذاکرات هسته‌ای‬ گره‌زده‌اند و راحلی برای بورسی که با سر سقوط کرده ندارند.

 

نادران خاطرنشان کرد:‌ وزرای هزار میلیارد تومانی از کجا آمده‌اند و از کدام دولت ظهور و بروز پیداکرده‌اند از رانت سیاسی استفاده کردند یا رانت اقتصادی؟ امروز این افراد در دولت چه‌کاره هستند؟

 

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در پایان یادآور شد: دوقطبی کردن مردم و جامعه در جریانات اجتماعی، امید بستن به مذاکرات هسته‌ای و همچنین خط مقاومت را در مقابل تفکرات وابسته قرار دادن همان اقدامی است که 20 سال پیش و در قانون چهارم توسعه شاهد آن بودیم.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.