محتوا با برچسب مسکن.

حمله جدید آخوندی به مسکن مهر
وزیر راه و شهرسازی با این ادعا که کاهش رشد جمعیت در کشور فرصت خوبی برای برنامه‌ریزی در حوزه شهری است، گفت: در واقع مسکن مهر نه‌تنها رشد حاشیه‌نشینی را کاهش نداد بلکه همزمان رشد جدی نیز طی این ۱۰ سال به‌همراه داشت.
وزیر راه و شهرسازی:
۱.۶ میلیون خانه خالی داریم
وزیر راه و شهرسازی با تاکید براین‌که باید مسئله بدمسکن‌ها را حل کنیم،گفت: مسئله واقعی نه مسکن مهر،نه تولید انبوه مسکن،نه تولید برج‌ها در شمال تهران و نه ساخت برج‌ در منطقه ۲۲تهران است، مسئله واقعی حل مشکل مردمی است که در وضعیت بد مسکنی به سرمی‌برند.
سقف‌هایی اسیر اجاره بها!
افزایش سربه فلک کشیده اجاره بها، امان یزدها را بریده است/پایان سال و غمِ دلِ 45 درصد مردم یزد!
افزایش قیمت اجاره بها در حالی سر به فلک می کشد که مستاجران تشنه تدبیر مسئولان و ارائه راهکاریی برای خلاصی از قیمت کمرشکن اجاره هستند، اما تاکنون هیچ تدبیری در این خصوص اندیشیده نشده است.
نائب رئیس اتحادیه املاک استان یزد مطرح کرد
عدم قدرت خرید مردم؛علت رکود بازار املاک/توصیه مهم به مردم درخصوص معامله املاک
نائب رئیس اتحادیه املاک استان یزد از راکد بودن وضعیت خرید و فروش ملک در استان خبر داد و گفت: متاسفانه چندین سال است که به علت عدم قدرت خرید مردم بازار خرید و فروش دراستان به مانند سایر استان های کشور رونقی ندارد.
کشمکش ها در خصوص زمین های بنیاد مسکن در روستای ترکان ادامه دارد
آب و فاضلاب روستایی:تا حریم زمین ها حفظ نشود مجوز آب صادر نمی کنیم/ بنیاد مسکن:زمین ها را جابه جا می کنیم/ شورای روستا: به جای پاسکاری به فکر حل مشکلات روستا باشید
سه سال پیش با توجه به تقاضای روستاییان برای ساخت خانه در روستا،شورای روستا با نامه نگاری به بنیاد مسکن خواستار واگذاری زمین به روستاییان شد و این اداره نیز با همکاری منابع طبیعی زمین های به روستاییان واگذار کردند.
متقاضیان مسکنی که از دولت امید نا امید شده اند!/ جریمه دیرکردبانک،برای مسکنی که وجود ندارد
یکی از بانوان معترض خطاب به مسئولان استان گفت: چرا به داد مردم نمی رسید و مشکلات آن ها را حل نمی کنید؟ مگر نه این است که جایگاه امروز شما حاصل رای و اعتماد مردم به شماست؟ چرا عده زیادی ازهمین مسیر در سال های قبل صاحب خانه شده و عده ای نیز مثل ما...
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد:
مردم تا سال 97 امیدی به بهبود مسکن نداشته باشند/ کارخانه های کاشی و سرامیک یزد در منجلاب رکود مسکن
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: خروج از رکود بازار مسکن در سال 95 غیر واقعی و توهمی بیش نیست چرا که بر اساس فرمول‌های اقتصادی حداکثر 2 سال تا سال 97 زمان لازم است تا رونق به این بازار بازگردد.
جهش وام 35 میلیونی مسکن به 50 میلیون تومان
بعد از تصویب وام‌های 80 و 60 میلیونی مسکن در ابتدای سال جاری، افزایش وام 35 میلیونی به 50 میلیون تومان می‌تواند سومین مصوبه تسهیلات مسکن امسال باشد؛ طرحی که فعلا بانک مرکزی در حال بررسی آن است.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی بانک مسکن:
مصوبه افزایش تسهیلات مسکن ابلاغ شد/ بخشنامه تا فردا به شعب می‌رسد
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن از ابلاغ مصوبه افزایش سقف تسهیلات خرید و ساخت مسکن از سوی بانک مرکزی خبر داد و گفت: بخشنامه افزایش سقف تسهیلات مسکن امروز یا در نهایت تا فردا به شعب ابلاغ می‌شود.
شورای پول و اعتبار تصویب کرد
۵۰ میلیون برای زوج‌هایی که از امروز ازدواج کنند/ تسهیلات ساخت وخرید مسکن ۳۵ میلیون تومان شد
با تصویب شورای پول و اعتبار سقف تسهیلات مسکن برای زوج‌هایی که از امروز ازدواج کنند ۵۰ میلیون تومان و تسهیلات ساخت و خرید مسکن صرفا از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به مبلغ ۳۵ میلیون تومان افزایش می‌یابد.
امام جمعه هرات:
مشکلات دانشجوها و طلبه ها باید حل شود/مسئولین اصلا به فکر شهرستان خاتم نیستند
امام جمعه هرات در خطبه های این هفته نماز با بیان اینکه مسئولین اصلا به فکر شهرستان خاتم نیستند خاطر نشان کرد: شهرستان خاتم الان به مدت چهار ماه است که فرماندار ندارد سرپرست دارد با اینکه سرپرست فرمانداری بسیار خوب می باشد ولی باید یک فکر اساسی برای...

یادداشت یادداشت

محتوا با برچسب مسکن.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب مسکن.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد